Gå til hovedindhold

Geo Fennel Geo-fennel afstandsmåler - GeoDist 30, rækkevidde 30m, t/indendørs brug, rækkevidde 30m

Geo FennelAfstandsmålereEAN: 4045921010697
Pris fra 495 krtil 1.135 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 640 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 404 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Geo-fennel afstandsmåler - GeoDist 30, rækkevidde 30m, t/indendørs brug, rækkevidde 30m og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 495 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
geo-FENNEL GeoDist 30 afstandsmler, 30 m
495 kr
Til butik
geo-FENNEL GeoDist 30 afstandsmler, 30 m billede

Produktspecifikationer

Mærke: geo-Fennel
Kategori: WATTOO.DK Byg & Vrktj El-vrktj & tilbehr Mleudstyr Laser afstandsmler
EAN: 4045921010697
Varenr.: 881022344
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Geo-fennel afstandsmåler GeoDist 30, rækkevidde 30m, til indendørs brug
504 kr
Til butik
Geo-fennel afstandsmåler GeoDist 30, rækkevidde 30m, til indendørs brug billede

Produktinformation

Laser-afstandsmåler med oplyst display og flere funktioner Rækkevidde på 30 meter Handy afstandsmåler til indendørs brug Måling af areal (m2) og volumen (m3) Oplyst display Nøjagtighed ± 2 mm Vand- og støvtæt, IP 54

Produktspecifikationer

Kategori: Afstandsmålere
EAN: 4045921010697
Varenr.: 3031925
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
GeoDist ® 30 afstandsmåler
-11%531,82 kr
Før 600 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
GeoDist ® 30 afstandsmåler billede

Produktinformation

Denne avancerede laser-afstandsmåler repræsenterer en essentiel løsning for nøjagtig afstandsmåling i indendørs miljøer. Udstyret med en kapacitet til at måle afstande op til 30 meter med en imponerende præcision på ± 2 mm, leverer dette værktøj pålideli...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: geo-FENNEL
Kategori: Afstandsmåler
EAN: 4045921010697
Varenr.: 432623
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geo-fennel afstandsmåler - GeoDist 30, rækkevidde 30m, t/indendørs brug, rækkevidde 30m
846 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Geo-fennel afstandsmåler GeoDist 30, rækkevidde 30m, til indendørs brug
1.135 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geo-fennel afstandsmåler - GeoDist 30, rækkevidde 30m, t/indendørs brug, rækkevidde 30m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geo-fennel afstandsmåler - GeoDist 30, rækkevidde 30m, t/indendørs brug, rækkevidde 30m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK495 kr495 krKøb
2Elvvs.dk504 kr504 krKøb
3Globaltools.dk531,82 kr531,82 krKøb
4CS MEGASTORE DK846 kr885 krKøb
5vvsfittings.dk1.135 kr1.135 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geo-fennel afstandsmåler - GeoDist 30, rækkevidde 30m, t/indendørs brug, rækkevidde 30m

PriceData har fulgt prisen på Geo-fennel afstandsmåler - GeoDist 30, rækkevidde 30m, t/indendørs brug, rækkevidde 30m i 180 dage. Laveste pris i perioden er 404 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 531,82 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 473 kr.

Den nuværende pris på 495 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Geo-fennel afstandsmåler - GeoDist 30, rækkevidde 30m, t/indendørs brug, rækkevidde 30m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Geo-fennel afstandsmåler - GeoDist 30, rækkevidde 30m, t/indendørs brug, rækkevidde 30m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026495 kr9 kr (2%)
1. jun. 2026504 kr17 kr (3%)
27. maj 2026487 kr17 kr (3%)
26. maj 2026504 kr17 kr (3%)
23. maj 2026487 kr17 kr (3%)
22. maj 2026504 kr17 kr (3%)
8. maj 2026487 kr44,82 kr (8%)
7. maj 2026531,82 kr44,82 kr (9%)
30. apr. 2026487 kr44,82 kr (8%)
29. apr. 2026531,82 kr44,82 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret