Gå til hovedindhold

Gense - Fuga Kagegaffel 15,5 cm 6 stk. Mat/Blank stål

GenseGaflerEAN: 5709631059832
Pris fra 349 krtil 364 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 15 kr (4% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 279 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Gense - Fuga Kagegaffel 15,5 cm 6 stk. Mat/Blank stål og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 349 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gense - Fuga Kagegaffel 15,5 cm 6 stk. Mat/Blank stål
-27%349 kr
Før 479,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gense - Fuga Kagegaffel 15,5 cm 6 stk. Mat/Blank stål billede

Produktinformation

Genses bestik Fuga er ideelt til hverdagslivet såvel som til festlige lejligheder. Fuga har et klassisk design med blødt afrundede linjer, der hviler behageligt i hånden. Tias Eckhoff formgav det ikoniske bestik i 1962, der i sit design formidler klarhed...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gense
Farve: Mat
EAN: 5709631059832
Varenr.: GE20669
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Gense Fuga kagegaffel 6-pak Rustfrit stål
-27%349 kr
Før 479,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gense Cake fork Fuga 15.5 cm 6 pcs Matt/White steel
358 kr
Til butik
Gense Cake fork Fuga 15.5 cm 6 pcs Matt/White steel billede

Produktinformation

Kagegaffel Fuga 15.5 cm 6 stk. Mat/Blankt stål. Gense Fuga har et klassisk design med blødt afrundede linjer, der hviler behageligt i hånden, og en raffineret kontrast i de matte skafter og blankpolerede hoveder. Tias Eckhoff formgav i 1962 det ikoniske bestik, der i sit design formidler klarhed og præcision, men med et subtilt udtryk.

Produktspecifikationer

Mærke: Gense
Kategori: Borddaekning
Artikel nr.: 20669
EAN: 5709631059832
Varenr.: 3106042
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Gense Fuga Kagegaffel 15,5 cm 6 stk. Mat/Blankt stål
364 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gense - Fuga Kagegaffel 15,5 cm 6 stk. Mat/Blank stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gense - Fuga Kagegaffel 15,5 cm 6 stk. Mat/Blank stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rikki Tikki Shop349 kr349 krKøb
2KitchenTime DK349 kr398 krKøb
3Proshop DK358 kr397 krKøb
4Butik24 DK364 kr403 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gense - Fuga Kagegaffel 15,5 cm 6 stk. Mat/Blank stål

PriceData har fulgt prisen på Gense - Fuga Kagegaffel 15,5 cm 6 stk. Mat/Blank stål i 84 dage. Laveste pris i perioden er 279 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 325 kr.

Den nuværende pris på 349 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Gense - Fuga Kagegaffel 15,5 cm 6 stk. Mat/Blank stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Gense - Fuga Kagegaffel 15,5 cm 6 stk. Mat/Blank stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 2026349 kr70 kr (25%)
18. apr. 2026279 kr70 kr (20%)
14. apr. 2026349 kr28 kr (9%)
11. apr. 2026321 kr28 kr (8%)
6. apr. 2026349 kr2 kr (1%)
15. mar. 2026347 kr68 kr (24%)
9. mar. 2026279 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret