Gå til hovedindhold

Nedis Genopladelige Ni-MH Batteri AA | 1.2 V DC | 2100 mAh | 4-Blister kort

NedisHjem og haveEAN: 0097083144301
-18%Pris: 139 kr
1 forhandler
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Genopladelige Ni-MH Batteri AA | 1.2 V DC | 2100 mAh | 4-Blister kort og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Genopladelige Ni-MH Batteri AA | 1.2 V DC | 2100 mAh | 4-Blister kort
-18%139 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Genopladelige Ni-MH Batteri AA | 1.2 V DC | 2100 mAh | 4-Blister kort billede

Produktinformation

VARTA Recharge Accu Power genopladelige batterier giver det bredeste NiMH-sortiment på markedet og dermed den bedste energiløsning til enhver enhed til hverdagsbrug. Fra enheder med lavt dræn med grundlæggende energibehov op til enheder med højt dræn med højeste energikrav. Alle størrelser og kapaciteter af VARTA Power accus er 'Klar til Brug' og tilbyder meget lav selvafladning for at imødekomme de højeste forbrugerkrav.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Hjem & Hobby
Vægt: 0.12g
Artikel nr.: NDS-VARTA-56706B
EAN: 0097083144301
Varenr.: 87389

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Genopladelige Ni-MH Batteri AA | 1.2 V DC | 2100 mAh | 4-Blister kort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Genopladelige Ni-MH Batteri AA | 1.2 V DC | 2100 mAh | 4-Blister kort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Estore DK139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Genopladelige Ni-MH Batteri AA | 1.2 V DC | 2100 mAh | 4-Blister kort

PriceData har fulgt prisen på Genopladelige Ni-MH Batteri AA | 1.2 V DC | 2100 mAh | 4-Blister kort i 175 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 161 kr.

Den nuværende pris på 139 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Genopladelige Ni-MH Batteri AA | 1.2 V DC | 2100 mAh | 4-Blister kort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Genopladelige Ni-MH Batteri AA | 1.2 V DC | 2100 mAh | 4-Blister kort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026139 kr30 kr (18%)
4. apr. 2026169 kr10 kr (6%)
15. mar. 2026159 kr10 kr (7%)
7. mar. 2026149 kr40 kr (21%)
21. dec. 2025189 kr30 kr (19%)
10. dec. 2025159 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret