Gå til hovedindhold

Scangrip Genopladelig lommelygte FLASH 600R, boost-funktion, 600 lumen

ScangripLygterEAN: 5708997351376
Pris fra 394,06 krtil 498,19 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 104,13 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Genopladelig lommelygte FLASH 600R, boost-funktion, 600 lumen og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 394.06 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
FLASH 600R, 600 lm
-28%394,06 kr
Før 546,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
FLASH 600R, 600 lm billede

Produktinformation

Denne genopladelige lommelygte er skabt med en kapacitet til at levere imponerende 600 lumen, hvilket gør den til en uundværlig følgesvend i mange professionelle miljøer. Enheden er konstrueret med førsteklasses materialer, der sikrer både holdbarhed og h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Scangrip
Kategori: Lygter
EAN: 5708997351376
Varenr.: 433959
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scangrip Flash 600 R, Lommelygte
456 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Genopladelig lommelygte FLASH 600R, boost-funktion, 600 lumen
498,19 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Genopladelig lommelygte FLASH 600R, boost-funktion, 600 lumen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Genopladelig lommelygte FLASH 600R, boost-funktion, 600 lumen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk394,06 kr394,06 krKøb
2CS MEGASTORE DK456 kr495 krKøb
3EL-GROSSISTEN498,19 kr498,19 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Genopladelig lommelygte FLASH 600R, boost-funktion, 600 lumen

PriceData har fulgt prisen på Genopladelig lommelygte FLASH 600R, boost-funktion, 600 lumen i 176 dage. Laveste pris i perioden er 383,55 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 493,66 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 428 kr.

Den nuværende pris på 394,06 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Genopladelig lommelygte FLASH 600R, boost-funktion, 600 lumen. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Genopladelig lommelygte FLASH 600R, boost-funktion, 600 lumen de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026394,06 kr61,94 kr (14%)
22. maj 2026456 kr61,94 kr (16%)
15. maj 2026394,06 kr61,94 kr (14%)
14. maj 2026456 kr61,94 kr (16%)
2. maj 2026394,06 kr99,6 kr (20%)
1. maj 2026493,66 kr99,6 kr (25%)
18. apr. 2026394,06 kr72,94 kr (16%)
17. apr. 2026467 kr72,94 kr (19%)
9. apr. 2026394,06 kr72,94 kr (16%)
8. apr. 2026467 kr72,94 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret