Gå til hovedindhold

Genesis Oxid 850 RGB - Stander til notebook - med 5 køleblæsere, 2-port USB-hub - 17.3 - 140 mm/60 mm - sort

GenesisComputerholdere og -standereEAN: 5901969432534
Pris fra 316 krtil 579 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 263 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 264 kr 31. maj

Sammenlign priser på Genesis Oxid 850 RGB - Stander til notebook - med 5 køleblæsere, 2-port USB-hub - 17.3 - 140 mm/60 mm - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 316 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Genesis Oxid 850 RGB Stander til notebook
316 kr
Til butik
Genesis Oxid 850 RGB Stander til notebook billede

Produktinformation

Genesis Oxid 850 RGB - Stander til notebook - med 5 køleblæsere, 2-port USB-hub - 17.3" - 140 mm/60 mm - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Genesis
Artikel nr.: NHG-1858
EAN: 5901969432534
Varenr.: 1000443882
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Genesis Oxid 850 RGB - Stander til notebook - med 5 køleblæsere, 2-port USB-hub - 17.3 - 140 mm/60 mm - sort
320 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Genesis Oxid 850 - Laptop Cooling Pad
320 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
GENESIS Oxid 850 køling til laptop 43,9 cm (17.3) 2500 rpm Sort
369 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Laptopkøler GENESIS Oxid 850 - 17,3" - 2.500 RPM - sort
559 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Laptopkøler GENESIS Oxid 850 - 17,3" - 2.500 RPM - sort
579 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Genesis Oxid 850 RGB - Stander til notebook - med 5 køleblæsere, 2-port USB-hub - 17.3 - 140 mm/60 mm - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Genesis Oxid 850 RGB - Stander til notebook - med 5 køleblæsere, 2-port USB-hub - 17.3 - 140 mm/60 mm - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK316 kr316 krKøb
2CS MEGASTORE DK320 kr359 krKøb
3Proshop DK320 kr359 krKøb
4Ultrashop369 kr369 krKøb
5Boligcenter DK559 kr559 krKøb
6Vivas DK579 kr658 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Genesis Oxid 850 RGB - Stander til notebook - med 5 køleblæsere, 2-port USB-hub - 17.3 - 140 mm/60 mm - sort

PriceData har fulgt prisen på Genesis Oxid 850 RGB - Stander til notebook - med 5 køleblæsere, 2-port USB-hub - 17.3 - 140 mm/60 mm - sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 242 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 320 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 302 kr.

Den nuværende pris på 316 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for Genesis Oxid 850 RGB - Stander til notebook - med 5 køleblæsere, 2-port USB-hub - 17.3 - 140 mm/60 mm - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for Genesis Oxid 850 RGB - Stander til notebook - med 5 køleblæsere, 2-port USB-hub - 17.3 - 140 mm/60 mm - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026316 kr52 kr (20%)
31. maj 2026264 kr43 kr (14%)
29. maj 2026307 kr1 kr (0%)
27. maj 2026306 kr3 kr (1%)
26. maj 2026309 kr5 kr (2%)
25. maj 2026304 kr6 kr (2%)
24. maj 2026310 kr5 kr (2%)
23. maj 2026305 kr3 kr (1%)
22. maj 2026308 kr4 kr (1%)
21. maj 2026312 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret