Gå til hovedindhold

Genesis Irid 503 Tårn Micro-ATX Ingen strømforsyning Sort

GenesisComputerkomponenterEAN: 5901969425291
Pris fra 394 krtil 499 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 105 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 340 kr 2. maj

Sammenlign priser på Genesis Irid 503 Tårn Micro-ATX Ingen strømforsyning Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 394 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Genesis Irid 503 - Kabinet - Tower - Sort
394 kr
Til butik
Genesis Irid 503 - Kabinet - Tower - Sort billede

Produktinformation

Tower, micro ATX, sidepanel med vindue (hærdet glas), ingen strømforsyning (ATX), sort, USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Genesis
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: NPC-1558
EAN: 5901969425291
Varenr.: 2877042
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Genesis Irid 503 Tårn Micro-ATX Ingen strømforsyning Sort
429 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet micro tower - Genesis Irid 503
-2%479 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PC kabinet micro tower - Genesis Irid 503 billede

Produktinformation

Stilrent micro tower til din næste PC-bygGenesis Irid 503 er et kompakt PC kabinet i micro tower-format, ideelt til dig der vil bygge en pladsbesparende stationær computer uden at gå på kompromis med et rent, moderne look. Fronten er minimalistisk sort med Genesis-logo og diskrete linjer, der passer ind på både skrivebordet og i gaming-setup.Til gaming og hjemmebrugDet lille kabinet gør det nemt at skabe en overskuelig opsætning i hjemmet, kontoret eller kollegieværelset. Micro tower-designet er målrettet brugere, der ønsker en kompakt løsning i kategorien PC kabinetter.Type: Micro tower PC kabinetDesign: Sort, minimalistisk front med Genesis-logoKategori: PC kabinetter...

Produktspecifikationer

Mærke: Natec
Kategori: PC Kabinetter
Vægt: 7.77g
EAN: 5901969425291
Varenr.: 1927092
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet micro tower - Genesis Irid 503
-2%499 kr
Før 509 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Genesis Irid 503 Tårn Micro-ATX Ingen strømforsyning Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Genesis Irid 503 Tårn Micro-ATX Ingen strømforsyning Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK394 kr433 krKøb
2CompuMail DK429 kr429 krKøb
3Boligcenter DK479 kr479 krKøb
4Vivas DK499 kr578 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Genesis Irid 503 Tårn Micro-ATX Ingen strømforsyning Sort

PriceData har fulgt prisen på Genesis Irid 503 Tårn Micro-ATX Ingen strømforsyning Sort i 173 dage. Laveste pris i perioden er 340 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 481 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 395 kr.

Den nuværende pris på 394 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Genesis Irid 503 Tårn Micro-ATX Ingen strømforsyning Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Genesis Irid 503 Tårn Micro-ATX Ingen strømforsyning Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026394 kr35 kr (8%)
28. maj 2026429 kr35 kr (9%)
16. maj 2026394 kr12 kr (3%)
14. maj 2026382 kr5 kr (1%)
13. maj 2026377 kr12 kr (3%)
12. maj 2026389 kr46 kr (13%)
9. maj 2026343 kr3 kr (1%)
2. maj 2026340 kr2 kr (1%)
25. apr. 2026342 kr52 kr (13%)
17. apr. 2026394 kr11 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret