Gå til hovedindhold

GENESIS Hydria 240 ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5) - kobberbase - 120 mm - sort

Pris fra 394 krtil 699 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 305 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GENESIS Hydria 240 ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5) - kobberbase - 120 mm - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 394 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
GENESIS Hydria 240 ARGB Vandkøler 1-pack Sort 120 mm
394 kr
Til butik
GENESIS Hydria 240 ARGB Vandkøler 1-pack Sort 120 mm billede

Produktinformation

GENESIS Hydria 240 ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5) - kobberbase - 120 mm - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Genesis
Artikel nr.: NLG-2319
EAN: 5901969449365
Varenr.: 1003434931
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GENESIS Hydria 240 ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5) - kobberbase - 120 mm - sort
449 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
GENESIS Hydria 240 ARGB Vandkøler 1-pack Sort 120 mm
519 kr
Til butik
GENESIS Hydria 240 ARGB Vandkøler 1-pack Sort 120 mm billede

Produktinformation

Oplev den imponerende GENESIS Hydria 240 ARGB Vandkøler, der leverer optimal ydeevne og stil til dit gaming-setup. Denne effektive 1-pack køleløsning er designet med fokus på både funktionalitet og æstetik. Med en størrelse på 120 mm sikrer den en perfekt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Genesis
Kategori: kølepasta)
EAN: 5901969449365
Varenr.: 120187
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Genesis Hydria 240 ARGB - CPU Vandkøling
568 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vandkøling til CPU - GENESIS NLG-2319, 240 mm AIO, sort, ARGB, 2 blæsere
-9%679 kr
Før 744 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vandkøling til CPU - GENESIS NLG-2319, 240 mm AIO, sort, ARGB, 2 blæsere
-9%699 kr
Før 764 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GENESIS Hydria 240 ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5) - kobberbase - 120 mm - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GENESIS Hydria 240 ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5) - kobberbase - 120 mm - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK394 kr394 krKøb
2CS MEGASTORE DK449 kr488 krKøb
3Ultrashop519 kr519 krKøb
4Proshop DK568 kr607 krKøb
5Boligcenter DK679 kr679 krKøb
6Vivas DK699 kr778 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GENESIS Hydria 240 ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5) - kobberbase - 120 mm - sort

PriceData har fulgt prisen på GENESIS Hydria 240 ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5) - kobberbase - 120 mm - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 394 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 639 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 518 kr.

Den nuværende pris på 394 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for GENESIS Hydria 240 ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5) - kobberbase - 120 mm - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for GENESIS Hydria 240 ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, LGA1851, AM4, AM5) - kobberbase - 120 mm - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026394 kr9 kr (2%)
17. maj 2026403 kr9 kr (2%)
10. maj 2026412 kr8 kr (2%)
3. maj 2026420 kr9 kr (2%)
26. apr. 2026429 kr9 kr (2%)
19. apr. 2026438 kr11 kr (2%)
11. apr. 2026449 kr55 kr (11%)
10. apr. 2026504 kr37 kr (8%)
5. apr. 2026467 kr10 kr (2%)
29. mar. 2026477 kr10 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret