Gå til hovedindhold

Gembird UHB-CM-U3P4-02 - hub - type-C - 4 ports USB hub - 4 ports - Sort

GembirdHubs og switchesEAN: 8716309129718
Pris fra 70 krtil 123 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 53 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 66 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Gembird UHB-CM-U3P4-02 - hub - type-C - 4 ports USB hub - 4 ports - Sort og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 70 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gembird UHB-CM-U3P4-02 Sort
70 kr
Til butik
Gembird UHB-CM-U3P4-02 Sort billede

Produktinformation

Gembird UHB-CM-U3P4-02 - Hub - type-C - 4 x USB 3.1 Gen 1 - desktop

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Artikel nr.: UHB-CM-U3P4-02
EAN: 8716309129718
Varenr.: 1001855491
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird UHB-CM-U3P4-02 - hub - type-C - 4 ports USB hub - 4 ports - Sort
123 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird UHB-CM-U3P4-02 - hub - type-C - 4 ports USB hub - 4 ports - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird UHB-CM-U3P4-02 - hub - type-C - 4 ports USB hub - 4 ports - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK70 kr70 krKøb
2Proshop DK123 kr162 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gembird UHB-CM-U3P4-02 - hub - type-C - 4 ports USB hub - 4 ports - Sort

PriceData har fulgt prisen på Gembird UHB-CM-U3P4-02 - hub - type-C - 4 ports USB hub - 4 ports - Sort i 166 dage. Laveste pris i perioden er 48 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 206 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 80 kr.

Den nuværende pris på 70 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Gembird UHB-CM-U3P4-02 - hub - type-C - 4 ports USB hub - 4 ports - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Gembird UHB-CM-U3P4-02 - hub - type-C - 4 ports USB hub - 4 ports - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202670 kr1 kr (1%)
8. maj 202669 kr1 kr (1%)
30. apr. 202670 kr4 kr (6%)
2. apr. 202666 kr140 kr (68%)
25. feb. 2026206 kr102 kr (98%)
23. feb. 2026104 kr25 kr (32%)
21. feb. 202679 kr10 kr (14%)
26. jan. 202669 kr1 kr (1%)
24. jan. 202670 kr13 kr (16%)
22. jan. 202683 kr35 kr (73%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret