Gå til hovedindhold

Gembird TC1000S-100M-B - bulk cable - 100 m

GembirdKablerEAN: 8716309045599
Pris fra 70 krtil 79 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 9 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 69 kr 13. maj

Sammenlign priser på Gembird TC1000S-100M-B - bulk cable - 100 m og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 70 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gembird TC1000S-100M-B Bulkkabel 100m
70 kr
Til butik
Gembird TC1000S-100M-B Bulkkabel 100m billede

Produktinformation

Gembird TC1000S-100M-B - Bulkkabel - 100 m - sort - flad

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Artikel nr.: TC1000S-100M-B
EAN: 8716309045599
Varenr.: 988629115
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird TC1000S-100M-B - bulk cable - 100 m
79 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird TC1000S-100M-B - bulk cable - 100 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird TC1000S-100M-B - bulk cable - 100 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK70 kr70 krKøb
2Proshop DK79 kr118 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gembird TC1000S-100M-B - bulk cable - 100 m

PriceData har fulgt prisen på Gembird TC1000S-100M-B - bulk cable - 100 m i 181 dage. Laveste pris i perioden er 67 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 102 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 72 kr.

Den nuværende pris på 70 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Gembird TC1000S-100M-B - bulk cable - 100 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Gembird TC1000S-100M-B - bulk cable - 100 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 202670 kr1 kr (1%)
13. maj 202669 kr1 kr (1%)
24. apr. 202670 kr1 kr (1%)
19. apr. 202669 kr4 kr (5%)
3. apr. 202673 kr1 kr (1%)
14. mar. 202674 kr1 kr (1%)
7. mar. 202673 kr5 kr (7%)
20. feb. 202668 kr1 kr (1%)
12. feb. 202667 kr1 kr (1%)
5. feb. 202668 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret