Gå til hovedindhold

Gembird TA-CHW-04 - Bilholder for mobiltelefon - med fleksibel hals - op til 6

GembirdMobiltelefon – tilbehørEAN: 8716309120852
Pris fra 50 krtil 51 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1 kr (2% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 27 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Gembird TA-CHW-04 - Bilholder for mobiltelefon - med fleksibel hals - op til 6 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 50 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird TA-CHW-04 - Bilholder for mobiltelefon - med fleksibel hals - op til 6
50 kr
Til butik
Gembird TA-CHW-04 - Bilholder for mobiltelefon - med fleksibel hals - op til 6 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Kategori: Hifi Tilbehør
Farve: 4
Artikel nr.: TA-CHW-04
EAN: 8716309120852
Varenr.: 8279087
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird TA-CHW-04 - car holder for mobile phone - with flexible neck
50 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gembird TA-CHW-04 Bilholder Til bil Sort
51 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird TA-CHW-04 - Bilholder for mobiltelefon - med fleksibel hals - op til 6 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird TA-CHW-04 - Bilholder for mobiltelefon - med fleksibel hals - op til 6 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK50 kr89 krKøb
2Proshop DK50 kr89 krKøb
3CompuMail DK51 kr51 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gembird TA-CHW-04 - Bilholder for mobiltelefon - med fleksibel hals - op til 6

PriceData har fulgt prisen på Gembird TA-CHW-04 - Bilholder for mobiltelefon - med fleksibel hals - op til 6 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 27 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 68 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 48 kr.

Den nuværende pris på 50 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 25% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Gembird TA-CHW-04 - Bilholder for mobiltelefon - med fleksibel hals - op til 6. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Gembird TA-CHW-04 - Bilholder for mobiltelefon - med fleksibel hals - op til 6 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 202650 kr3 kr (6%)
6. maj 202647 kr7 kr (18%)
5. maj 202640 kr6 kr (18%)
2. maj 202634 kr6 kr (21%)
30. apr. 202628 kr18 kr (39%)
20. apr. 202646 kr19 kr (70%)
17. apr. 202627 kr23 kr (46%)
27. mar. 202650 kr1 kr (2%)
26. mar. 202651 kr10 kr (16%)
25. mar. 202661 kr7 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret