Gå til hovedindhold

Gembird Ragnar RX400 - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys

GembirdMus og trackballsEAN: 8716309121309
Pris fra 102 krtil 115 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 13 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 66 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Gembird Ragnar RX400 - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 102 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gembird MUSG-RAGNAR-RX400 Optisk Kabling Sort
102 kr
Til butik
Gembird MUSG-RAGNAR-RX400 Optisk Kabling Sort billede

Produktinformation

Gembird MUSG-RAGNAR-RX400 - Mus - optisk - 6 knapper - kablet - USB 2.0 - gaveæske med transparent vindue

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Artikel nr.: MUSG-RAGNAR-RX400
EAN: 8716309121309
Varenr.: 1000577027
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird Ragnar RX400 - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys
115 kr
Til butik
Gembird Ragnar RX400 - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys billede

Produktinformation

Gaming Mus med RGB, kablet tilslutning: USB-A, polling rate: 125 - 1000 Hz opdatering, optisk sensor 800 - 7200 dpi (med justerbar dpi knap), max fart (speed): 60 IPS (inches per second), max acceleration: 20, 6 knapper, scroll hjul, kan bruges af højrehåndet, vægt: 103 gram, kompatibilitet: Windows, sort med RGB...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Kategori: Mus
Artikel nr.: MUSG-RAGNAR-RX400
EAN: 8716309121309
Varenr.: 3194324

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird Ragnar RX400 - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird Ragnar RX400 - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK102 kr102 krKøb
2Proshop DK115 kr154 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gembird Ragnar RX400 - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys

PriceData har fulgt prisen på Gembird Ragnar RX400 - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys i 180 dage. Laveste pris i perioden er 66 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 99 kr.

Den nuværende pris på 102 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Gembird Ragnar RX400 - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Gembird Ragnar RX400 - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026102 kr1 kr (1%)
27. maj 2026103 kr9 kr (10%)
25. maj 202694 kr9 kr (9%)
22. maj 2026103 kr1 kr (1%)
20. maj 2026102 kr1 kr (1%)
17. maj 2026103 kr1 kr (1%)
13. maj 2026102 kr3 kr (3%)
12. maj 202699 kr9 kr (8%)
11. maj 2026108 kr9 kr (9%)
10. maj 202699 kr9 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret