Gå til hovedindhold

Gembird PC-186-VDE-10M - Strømkabel - power CEE 7/7 (han) vinklet til power IEC 60320 C13 lige - 16 A - 10 m - formet - sort

GembirdEludstyrEAN: 8716309026758
Pris fra 93 krtil 249 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 156 kr (63% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 92 kr 22. maj

Sammenlign priser på Gembird PC-186-VDE-10M - Strømkabel - power CEE 7/7 (han) vinklet til power IEC 60320 C13 lige - 16 A - 10 m - formet - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 93 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gembird PC-186-VDE-10M Strømkabel 10m Sort
93 kr
Til butik
Gembird PC-186-VDE-10M Strømkabel 10m Sort billede

Produktinformation

Gembird PC-186-VDE-10M - Strømkabel - power CEE 7/7 (han) vinklet til power IEC 60320 C13 lige - 16 A - 10 m - formet - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Artikel nr.: PC-186-VDE-10M
EAN: 8716309026758
Varenr.: 988629329
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird PC-186-VDE-10M - Strømkabel - power CEE 7/7 (han) vinklet til power IEC 60320 C13 lige - 16 A - 10 m - formet - sort
105 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird PC-186-VDE-10M - power cable - power CEE 7/7 to power IEC 60320 C13 - 10 m
118 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strømkabel 10 m - Gembird CEE7/4 til C14, sort
149 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strømkabel 10 m - Gembird CEE7/4 til C14, sort
169 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gembird Power Cable Black Cee7/4 C14
249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird PC-186-VDE-10M - Strømkabel - power CEE 7/7 (han) vinklet til power IEC 60320 C13 lige - 16 A - 10 m - formet - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird PC-186-VDE-10M - Strømkabel - power CEE 7/7 (han) vinklet til power IEC 60320 C13 lige - 16 A - 10 m - formet - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK93 kr93 krKøb
2CS MEGASTORE DK105 kr144 krKøb
3Proshop DK118 kr157 krKøb
4Boligcenter DK149 kr149 krKøb
5Vivas DK169 kr248 krKøb
6Ultrashop249 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gembird PC-186-VDE-10M - Strømkabel - power CEE 7/7 (han) vinklet til power IEC 60320 C13 lige - 16 A - 10 m - formet - sort

PriceData har fulgt prisen på Gembird PC-186-VDE-10M - Strømkabel - power CEE 7/7 (han) vinklet til power IEC 60320 C13 lige - 16 A - 10 m - formet - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 226 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 135 kr.

Den nuværende pris på 93 kr er 31% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Gembird PC-186-VDE-10M - Strømkabel - power CEE 7/7 (han) vinklet til power IEC 60320 C13 lige - 16 A - 10 m - formet - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Gembird PC-186-VDE-10M - Strømkabel - power CEE 7/7 (han) vinklet til power IEC 60320 C13 lige - 16 A - 10 m - formet - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202693 kr1 kr (1%)
22. maj 202692 kr1 kr (1%)
14. maj 202693 kr4 kr (4%)
13. maj 202697 kr13 kr (12%)
10. maj 2026110 kr1 kr (1%)
9. maj 2026111 kr17 kr (13%)
2. maj 2026128 kr1 kr (1%)
1. maj 2026129 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026128 kr1 kr (1%)
27. apr. 2026129 kr16 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret