Gå til hovedindhold

Gembird PC-186-ML12 - power cable - IEC 60320 C5 to power CEE 7/7 - 1.8 m

GembirdEAN: 8716309031936
Pris fra 40 krtil 99 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 59 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 39 kr 26. maj

Sammenlign priser på Gembird PC-186-ML12 - power cable - IEC 60320 C5 to power CEE 7/7 - 1.8 m og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 40 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gembird PC-186-ML12 Strømkabel 1.8m
40 kr
Til butik
Gembird PC-186-ML12 Strømkabel 1.8m billede

Produktinformation

Gembird PC-186-ML12 - Strømkabel - IEC 60320 C5 til power CEE 7/7 (han) - 1.8 m - formet - Tyskland

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Artikel nr.: PC-186-ML12
EAN: 8716309031936
Varenr.: 988629188
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird PC-186-ML12 - power cable - IEC 60320 C5 to power CEE 7/7 - 1.8 m
54 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strømkabel CEE7/4 til Cloverleaf (C5), 1,8 m - Gembird, sort
-20%79 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Strømkabel CEE7/4 til Cloverleaf (C5), 1,8 m - Gembird, sort billede

Produktinformation

Fordele ved strømkabel til elektronikDette praktiske strømkabel fra Gembird er ideelt, når du skal forbinde bærbar strømforsyning eller andet udstyr med cloverleaf/C5-indgang til en almindelig vægkontakt. Med en længde på 1,8 m får du fleksibel placering af dit udstyr, og den sorte farve passer diskret ind i hjemmet eller på kontoret.Solid tilslutning i hverdagenKablet har han-stik CEE7/4 (schuko) i den ene ende og hun-stik til trepolet C5 i den anden. Det gør det velegnet i kategorien kabler til lyd og billede samt generel elektronik, hvor en pålidelig nettilslutning er nødvendig.Farve: SortKabellængde: 1,8 mStik 1: CEE7/4, hanStik 2: C5 cloverleaf, hunHS-kode: 8473 3080...

Produktspecifikationer

Mærke: GEMBIRD
Kategori: Kabler
Vægt: 0.2g
EAN: 8716309031936
Varenr.: 1908990
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strømkabel CEE7/4 til Cloverleaf (C5), 1,8 m - Gembird, sort
-17%99 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird PC-186-ML12 - power cable - IEC 60320 C5 to power CEE 7/7 - 1.8 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird PC-186-ML12 - power cable - IEC 60320 C5 to power CEE 7/7 - 1.8 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK40 kr40 krKøb
2Proshop DK54 kr93 krKøb
3Boligcenter DK79 kr79 krKøb
4Vivas DK99 kr178 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gembird PC-186-ML12 - power cable - IEC 60320 C5 to power CEE 7/7 - 1.8 m

PriceData har fulgt prisen på Gembird PC-186-ML12 - power cable - IEC 60320 C5 to power CEE 7/7 - 1.8 m i 180 dage. Laveste pris i perioden er 34 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 40 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 39 kr.

Den nuværende pris på 40 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Gembird PC-186-ML12 - power cable - IEC 60320 C5 to power CEE 7/7 - 1.8 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Gembird PC-186-ML12 - power cable - IEC 60320 C5 to power CEE 7/7 - 1.8 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202640 kr1 kr (3%)
26. maj 202639 kr1 kr (3%)
25. feb. 202640 kr1 kr (3%)
24. jan. 202639 kr1 kr (3%)
20. jan. 202640 kr1 kr (3%)
8. jan. 202639 kr1 kr (3%)
7. jan. 202640 kr1 kr (3%)
19. dec. 202539 kr5 kr (15%)
4. dec. 202534 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret