Gå til hovedindhold

Gembird KB-UML-03 - keyboard - QWERTY - US - black - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort

GembirdTastaturerEAN: 8716309120487
Pris fra 93 krtil 105 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 12 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 74 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Gembird KB-UML-03 - keyboard - QWERTY - US - black - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 93 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gembird KB-UML-03 Tastatur Regnbue LED Kabling USA
93 kr
Til butik
Gembird KB-UML-03 Tastatur Regnbue LED Kabling USA billede

Produktinformation

Gembird KB-UML-03 - Tastatur - bagbelyst - USB - QWERTY - USA - sort - farveboks

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Artikel nr.: KB-UML-03
EAN: 8716309120487
Varenr.: 999812323
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird KB-UML-03 - keyboard - QWERTY - US - black - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort
105 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird KB-UML-03 - keyboard - QWERTY - US - black - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird KB-UML-03 - keyboard - QWERTY - US - black - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK93 kr93 krKøb
2Proshop DK105 kr144 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gembird KB-UML-03 - keyboard - QWERTY - US - black - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Gembird KB-UML-03 - keyboard - QWERTY - US - black - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort i 172 dage. Laveste pris i perioden er 74 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 147 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 102 kr.

Den nuværende pris på 93 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Gembird KB-UML-03 - keyboard - QWERTY - US - black - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Gembird KB-UML-03 - keyboard - QWERTY - US - black - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202693 kr2 kr (2%)
8. maj 202695 kr2 kr (2%)
7. maj 202697 kr5 kr (5%)
1. maj 202692 kr18 kr (24%)
30. apr. 202674 kr17 kr (19%)
23. apr. 202691 kr3 kr (3%)
18. apr. 202694 kr1 kr (1%)
17. apr. 202695 kr1 kr (1%)
16. apr. 202696 kr4 kr (4%)
15. apr. 202692 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret