Gå til hovedindhold

Gembird EE2-U3S-6 - storage enclosure - SATA 6Gb/s - USB 3.1 (Gen 1)

GembirdLagringsdrev – tilbehørEAN: 8716309113526
Pris fra 90 krtil 101 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 11 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 83 kr 1. maj

Sammenlign priser på Gembird EE2-U3S-6 - storage enclosure - SATA 6Gb/s - USB 3.1 (Gen 1) og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 90 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gembird Ekstern Lagringspakning USB 3.1 (Gen 1) SATA 6Gb/s
90 kr
Til butik
Gembird Ekstern Lagringspakning USB 3.1 (Gen 1) SATA 6Gb/s billede

Produktinformation

Gembird EE2-U3S-6 - Lagringspakning - 2.5" - SATA 6Gb/s - USB 3.1 (Gen 1) - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Artikel nr.: EE2-U3S-6
EAN: 8716309113526
Varenr.: 996571807
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird EE2-U3S-6 - storage enclosure - SATA 6Gb/s - USB 3.1 (Gen 1)
101 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird EE2-U3S-6 - storage enclosure - SATA 6Gb/s - USB 3.1 (Gen 1) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird EE2-U3S-6 - storage enclosure - SATA 6Gb/s - USB 3.1 (Gen 1) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK90 kr90 krKøb
2Proshop DK101 kr140 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gembird EE2-U3S-6 - storage enclosure - SATA 6Gb/s - USB 3.1 (Gen 1)

PriceData har fulgt prisen på Gembird EE2-U3S-6 - storage enclosure - SATA 6Gb/s - USB 3.1 (Gen 1) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 71 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 326 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 118 kr.

Den nuværende pris på 90 kr er 24% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Gembird EE2-U3S-6 - storage enclosure - SATA 6Gb/s - USB 3.1 (Gen 1). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Gembird EE2-U3S-6 - storage enclosure - SATA 6Gb/s - USB 3.1 (Gen 1) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202690 kr1 kr (1%)
9. maj 202689 kr1 kr (1%)
5. maj 202690 kr7 kr (8%)
1. maj 202683 kr6 kr (7%)
10. apr. 202689 kr1 kr (1%)
14. mar. 202690 kr1 kr (1%)
13. mar. 202689 kr1 kr (1%)
11. mar. 202690 kr5 kr (5%)
8. mar. 202695 kr231 kr (71%)
2. mar. 2026326 kr38 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret