Gå til hovedindhold

Gembird CK-LCD-04 - Rengøringsskærm til LCD-skærm for LCD display, mobiltelefon, tablet

GembirdMobiltelefon – tilbehørEAN: 8716309094153
Pris fra 34 krtil 35 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1 kr (3% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 22 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Gembird CK-LCD-04 - Rengøringsskærm til LCD-skærm for LCD display, mobiltelefon, tablet og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 34 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird CK-LCD-04 - Rengøringsskærm til LCD-skærm for LCD display, mobiltelefon, tablet
34 kr
Til butik
Gembird CK-LCD-04 - Rengøringsskærm til LCD-skærm for LCD display, mobiltelefon, tablet billede

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Kategori: Øvrigt tilbehør
Farve: 4
Artikel nr.: CK-LCD-04
EAN: 8716309094153
Varenr.: 4724396
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird CK-LCD-04 - LCD screen cleaning kit for LCD display mobile phone tablet
34 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gembird CK-LCD-04 Rengøringsskærm til LCD-skærm Gul Transparent
35 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird CK-LCD-04 - Rengøringsskærm til LCD-skærm for LCD display, mobiltelefon, tablet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird CK-LCD-04 - Rengøringsskærm til LCD-skærm for LCD display, mobiltelefon, tablet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK34 kr73 krKøb
2Proshop DK34 kr73 krKøb
3CompuMail DK35 kr35 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gembird CK-LCD-04 - Rengøringsskærm til LCD-skærm for LCD display, mobiltelefon, tablet

PriceData har fulgt prisen på Gembird CK-LCD-04 - Rengøringsskærm til LCD-skærm for LCD display, mobiltelefon, tablet i 173 dage. Laveste pris i perioden er 22 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 50 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 36 kr.

Den nuværende pris på 34 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 26% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Gembird CK-LCD-04 - Rengøringsskærm til LCD-skærm for LCD display, mobiltelefon, tablet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Gembird CK-LCD-04 - Rengøringsskærm til LCD-skærm for LCD display, mobiltelefon, tablet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202634 kr6 kr (21%)
30. maj 202628 kr1 kr (4%)
29. maj 202627 kr5 kr (23%)
30. apr. 202622 kr15 kr (41%)
8. apr. 202637 kr13 kr (26%)
2. apr. 202650 kr5 kr (11%)
1. apr. 202645 kr7 kr (18%)
22. mar. 202638 kr1 kr (3%)
20. mar. 202637 kr1 kr (3%)
19. mar. 202636 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret