Gå til hovedindhold

Gelpen, Pilot G-2 Plus, genopfyldelig, 0,7 mm, medium, sort, pakke a 12 stk

PilotHåndarbejde og hobbyEAN: 4902505163166
Pris fra 20,5 krtil 262 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 241,5 kr (92% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 12 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Gelpen, Pilot G-2 Plus, genopfyldelig, 0,7 mm, medium, sort, pakke a 12 stk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20.5 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PILOT Gelepen PILOT G-2 07 sort 4902505163166 Modsvarer: N/A
20,5 kr
Til butik
PILOT Gelepen PILOT G-2 07 sort 4902505163166 Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Kuglepen med stålspids og gelbaseret blæk. Gummigreb og klikmekanisme. Spidsbredde 0,7 mm giver en skrivebredde på 0,4 mm. Skrivelængde omkring 900 meter, sort.

Produktspecifikationer

Mærke: PILOT
Kategori: Kontormateriale,Penne og tegnemateriale
EAN: 4902505163166
Varenr.: 4902505163166
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Gelpen Pilot G-2 gel sort
-27%20,69 kr
Før 28,38 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gelpen Pilot G-2 gel sort billede

Produktinformation

G-2 er med klikmekanisme og geléblæk. Denne kombination giver en helt ny skrivedimension. G2 er udviklet efter de højeste specifikationer, for at give den bedst mulige skriveevne. Med trykknap, klip og komfortabelt gummigreb i skrivefarven. Dokumentægte b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pilot
Kategori: Gelpenne
EAN: 4902505163166
Varenr.: 187.2733 10
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pilot G-2 - Gelpen - M - Sort 0,7 mm
21,19 kr
Til butik
Pilot G-2 - Gelpen - M - Sort 0,7 mm billede

Produktinformation

12 stk. i æsken. G-2 er en gelblækpen, som kombinerer teknologisk præstation med design. Det ergonomiske greb gør det let at holde om pennen, mens den holdbare tungstenkugle bevarer sin form og er ekstremt slidstærk. Du vil blive forbavset over det glide...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kuglepenne
EAN: 4902505163166
Varenr.: 9512086
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Gelpen m/klik G-2 0,7 sort
22,5 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pilot gelpen G-2 sort 0,7 mm
24,95 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Pilot Gelpen G-2 Plus 0,7 Medium Sort
28,69 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gelpen, Pilot G-2 Plus, genopfyldelig, 0,7 mm, medium, sort, pakke a 12 stk
262 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gelpen, Pilot G-2 Plus, genopfyldelig, 0,7 mm, medium, sort, pakke a 12 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gelpen, Pilot G-2 Plus, genopfyldelig, 0,7 mm, medium, sort, pakke a 12 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1InkClub DK20,5 kr20,5 krKøb
2RedOffice Konpap20,69 kr20,69 krKøb
3Nova Nordic A/S21,19 kr21,19 krKøb
4HUMA.dk22,5 kr22,5 krKøb
5Legekæden24,95 kr24,95 krKøb
6Hertels Boresko28,69 kr28,69 krKøb
7CS MEGASTORE DK262 kr301 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gelpen, Pilot G-2 Plus, genopfyldelig, 0,7 mm, medium, sort, pakke a 12 stk

PriceData har fulgt prisen på Gelpen, Pilot G-2 Plus, genopfyldelig, 0,7 mm, medium, sort, pakke a 12 stk i 137 dage. Laveste pris i perioden er 12 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 20,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 18 kr.

Den nuværende pris på 20,5 kr er 14% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Gelpen, Pilot G-2 Plus, genopfyldelig, 0,7 mm, medium, sort, pakke a 12 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Gelpen, Pilot G-2 Plus, genopfyldelig, 0,7 mm, medium, sort, pakke a 12 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202620,5 kr8,5 kr (71%)
9. mar. 202612 kr7,89 kr (40%)
6. mar. 202619,89 kr7,89 kr (66%)
29. jan. 202612 kr7,89 kr (40%)
22. jan. 202619,89 kr
21. jan. 202619 kr
20. jan. 202619,89 kr
19. jan. 202619,96 kr
16. jan. 202619,89 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret