Gå til hovedindhold

Geberit VariForm, hndvask til bordmontering, oval, 55 x 40 cm, hvid

GeberitSanitetEAN: 4025416303015
Pris fra 1.744 krtil 1.999 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 255 kr (13% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geberit VariForm, hndvask til bordmontering, oval, 55 x 40 cm, hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1744 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Geberit VARIFORM håndvask 550x400x158mm til bordplade hvid
1.744 kr
Til butik
Geberit VARIFORM håndvask 550x400x158mm til bordplade hvid billede

Produktinformation

Geberit bordstående håndvask VariForm, oval B=55cm T=40cm Overløb=Uden KeraTect Hvid

Produktspecifikationer

Kategori: Geberit Varekatalog
EAN: 4025416303015
Varenr.: 2637297
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit VariForm håndvask, 55x40 cm, hvid
-10%1.745 kr
Før 1.939 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Geberit VariForm håndvask, 55x40 cm, hvid billede

Produktinformation

Geberit VariForm serien er inspireret af cirklen, firkanten, ovalen og ellipsen som form, og sortimentet består af håndvaske med og uden hanehul og overløb til bordmontering, underlimning eller delvis nedfældning i bordpladen. De forskelligartede udtryk g...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Håndvaske
Farve: white
Størrelse: 55x40x15.8 cm
EAN: 4025416303015
Varenr.: 634202680
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Geberit VariForm, hndvask til bordmontering, oval, 55 x 40 cm, hvid
1.884 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit VariForm håndvask, 55x40 cm, hvid
-14%1.899 kr
Før 2.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit VariForm håndvask, 55x40 cm, hvid
1.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit VariForm, hndvask til bordmontering, oval, 55 x 40 cm, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit VariForm, hndvask til bordmontering, oval, 55 x 40 cm, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk1.744 kr1.744 krKøb
2LavprisVVS1.745 kr1.745 krKøb
3WATTOO.DK1.884 kr1.884 krKøb
4CompletVVS1.899 kr1.899 krKøb
5BilligVVS DK1.999 kr1.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit VariForm, hndvask til bordmontering, oval, 55 x 40 cm, hvid

PriceData har fulgt prisen på Geberit VariForm, hndvask til bordmontering, oval, 55 x 40 cm, hvid i 160 dage. Laveste pris i perioden er 1.744 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 1.919 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.833 kr.

Den nuværende pris på 1.744 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Geberit VariForm, hndvask til bordmontering, oval, 55 x 40 cm, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Geberit VariForm, hndvask til bordmontering, oval, 55 x 40 cm, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.744 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.745 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.746 kr137 kr (7%)
10. maj 20261.883 kr1 kr (0%)
4. maj 20261.884 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.883 kr1 kr (0%)
29. apr. 20261.884 kr1 kr (0%)
15. mar. 20261.883 kr1 kr (0%)
14. mar. 20261.884 kr1 kr (0%)
11. mar. 20261.883 kr129 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret