Gå til hovedindhold

Geberit type 380 svømmeventil - vandtilslutning på siden, 3/8'', nippel af messing: H=24.3cm

GEBERITSanitetEAN: 4064746071720
Pris fra 438 krtil 480 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 42 kr (9% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geberit type 380 svømmeventil - vandtilslutning på siden, 3/8'', nippel af messing: H=24.3cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 438 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit type 380 svømmeventil - vandtilslutning på siden, 3/8'', nippel af messing: H=24.3cm
438 kr
Til butik
Geberit type 380 svømmeventil - vandtilslutning på siden, 3/8'', nippel af messing: H=24.3cm billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Tilbehør til toiletter
Farve: 1
Artikel nr.: 246.191.00.5
EAN: 4064746071720
Varenr.: 21926590
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GEBERIT TYPE 383 SVØMMEVENTIL 3/8" 24.3
446,83 kr
Til butik
GEBERIT TYPE 383 SVØMMEVENTIL 3/8" 24.3 billede

Produktinformation

Geberit type 383 svømmeventil, vandtilslutning på siden, 3/8", nippel af messing. Fyldehøjde indstillelig. Gevindnippel af messing. Vandtilslutning på siden. Støjsvag iht. armaturgruppe I (DIN 4109). Til Geberit indbygningscisterner. Til brugsvand (r...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 4064746071720
Varenr.: 15840171983183
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit type 380 svømmeventil til indbygningscisterne
476,75 kr
Til butik
Geberit type 380 svømmeventil til indbygningscisterne billede

Produktinformation

Geberit type 383 svømmeventil vandtilslutning på siden 3/8, nippel af messing. Fyldehøjde indstillelig. Gevindnippel af messing. Støjsvag iht. armaturgruppe I (DIN 4109). Til Geberit indbygningscisterner. Til brugsvand (regnvand) med pH-værdi 6,0-9

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Lagervarer - dag til dag
EAN: 4064746071720
Varenr.: 617500931
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT svømmeventil, type 383, 3/8'', nippel af messing: vandtilslutning på siden H=24.3cm
480 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit type 380 svømmeventil - vandtilslutning på siden, 3/8'', nippel af messing: H=24.3cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit type 380 svømmeventil - vandtilslutning på siden, 3/8'', nippel af messing: H=24.3cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK438 kr477 krKøb
2EL-GROSSISTEN446,83 kr446,83 krKøb
3VVS.dk476,75 kr476,75 krKøb
4vvsfittings.dk480 kr480 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit type 380 svømmeventil - vandtilslutning på siden, 3/8'', nippel af messing: H=24.3cm

PriceData har fulgt prisen på Geberit type 380 svømmeventil - vandtilslutning på siden, 3/8'', nippel af messing: H=24.3cm i 176 dage. Laveste pris i perioden er 395 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 445 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 427 kr.

Den nuværende pris på 438 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Geberit type 380 svømmeventil - vandtilslutning på siden, 3/8'', nippel af messing: H=24.3cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Geberit type 380 svømmeventil - vandtilslutning på siden, 3/8'', nippel af messing: H=24.3cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026438 kr5 kr (1%)
27. maj 2026443 kr1 kr (0%)
26. maj 2026444 kr1 kr (0%)
23. maj 2026443 kr1 kr (0%)
22. maj 2026444 kr1 kr (0%)
9. maj 2026443 kr1,51 kr (0%)
7. maj 2026441,49 kr1,51 kr (0%)
6. maj 2026443 kr1,51 kr (0%)
21. apr. 2026441,49 kr2,49 kr (1%)
15. apr. 2026439 kr11 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret