Gå til hovedindhold

GEBERIT tryk Omega01, pneumatisk, til dobbel skyl, betjening på møbel, alphin Hvid

GeberitSanitetEAN: 4025416322993
Pris fra 699 krtil 851,25 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 152,25 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 679 kr 28. apr.

Sammenlign priser på GEBERIT tryk Omega01, pneumatisk, til dobbel skyl, betjening på møbel, alphin Hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 699 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit betjeningsplade omega01 hvid til gips
699 kr
Til butik
Geberit betjeningsplade omega01 hvid til gips billede

Produktinformation

Geberit betjeningsplade Omega01 hvid til gips

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Installationssystemer
Artikel nr.: 116.050.11.1
EAN: 4025416322993
Varenr.: 2896722
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Omega 01 Round trykknap, hvid
699 kr
Til butik
Geberit Omega 01 Round trykknap, hvid billede

Produktinformation

Geberit Omega 01 Round trykknap i hvid fleksibel møbelmontering Her får du en smart trykknap, der gør det let at styre skyllet på dit væghængte toilet. Geberit Omega 01 Round trykknap i hvid er lavet til pneumatisk fjernudløsning, så du kan placere knapp...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Toiletter
Farve: white
Størrelse: 8 cm
EAN: 4025416322993
Varenr.: 617097070
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Geberit Omega 01 remote fingertryk. 2-skyl, pneumatisk. Alphin Hvid
742 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit betj. Omega01 2skyl Hv - fjernudløsning pneumatisk - Alpin-hvid
750 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Omega Remote 01, dobbeltskyl, gips, hvid - Geberit
785 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Omega 01 Round trykknap, hvid
805 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT tryk Omega01, pneumatisk, til dobbel skyl, betjening på møbel, alphin Hvid
851,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT tryk Omega01, pneumatisk, til dobbel skyl, betjening på møbel, alphin Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT tryk Omega01, pneumatisk, til dobbel skyl, betjening på møbel, alphin Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK699 kr738 krKøb
2LavprisVVS699 kr699 krKøb
3Elvvs.dk742 kr742 krKøb
4CS MEGASTORE DK750 kr789 krKøb
5WATTOO.DK785 kr785 krKøb
6BilligVVS DK805 kr805 krKøb
7vvsfittings.dk851,25 kr851,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GEBERIT tryk Omega01, pneumatisk, til dobbel skyl, betjening på møbel, alphin Hvid

PriceData har fulgt prisen på GEBERIT tryk Omega01, pneumatisk, til dobbel skyl, betjening på møbel, alphin Hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 679 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 743 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 701 kr.

Den nuværende pris på 699 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for GEBERIT tryk Omega01, pneumatisk, til dobbel skyl, betjening på møbel, alphin Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for GEBERIT tryk Omega01, pneumatisk, til dobbel skyl, betjening på møbel, alphin Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026699 kr1 kr (0%)
19. maj 2026700 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026699 kr20 kr (3%)
28. apr. 2026679 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026680 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026681 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026682 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026683 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026684 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026685 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret