Gå til hovedindhold

Geberit Renova toiletsæde med Softclose, 450x370x60mm, hvid

GeberitSanitetEAN: 4022009284720
Pris fra 898 krtil 969 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 71 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 877 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Geberit Renova toiletsæde med Softclose, 450x370x60mm, hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 898 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Toiletsæde Renova m/sc hvid
898 kr
Til butik
Toiletsæde Renova m/sc hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Toiletsæder
Farve: 6
Artikel nr.: 10237558
EAN: 4022009284720
Varenr.: 10192575
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Renova toiletbræt, soft close, hvid
922 kr
Til butik
Geberit Renova toiletbræt, soft close, hvid billede

Produktinformation

Renova-toiletbræt med soft close fra Geberit Renova-toiletbrættet fra Geberit kombinerer komfort, holdbarhed, hygiejne og stil. toiletbrættet består af sæde med soft close og overlappende lågdel, som er fremstillet af duroplast. Sædet monteres oppefra, hv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Toiletter
Farve: white
Størrelse: 455x370x60 mm
EAN: 4022009284720
Varenr.: 614641300
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Renova toiletsæde, soft close, hvid
955 kr
Til butik
Geberit Renova toiletsæde, soft close, hvid billede

Produktinformation

Nyd stilhed og renhed med Geberit Renova toiletsæde Forestil dig en rolig start på dagen, hvor selv den mindste detalje i dit badeværelse bidrager til en følelse af ro og orden. Geberit Renova toiletsædet, med sin soft close funktion, er designet til neto...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Toilettet
Farve: white
Størrelse: 455x370x60 mm
EAN: 4022009284720
Varenr.: 614641300
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Geberit Renova toiletsæde med Softclose, 450x370x60mm, hvid
955 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Renova toiletsæde, soft close, hvid
969 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Renova toiletsæde med Softclose, 450x370x60mm, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Renova toiletsæde med Softclose, 450x370x60mm, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK898 kr937 krKøb
2LavprisVVS922 kr922 krKøb
3BilligVVS DK955 kr955 krKøb
4Elvvs.dk955 kr955 krKøb
5CompletVVS969 kr969 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Renova toiletsæde med Softclose, 450x370x60mm, hvid

PriceData har fulgt prisen på Geberit Renova toiletsæde med Softclose, 450x370x60mm, hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 825 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 941 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 890 kr.

Den nuværende pris på 898 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Geberit Renova toiletsæde med Softclose, 450x370x60mm, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Geberit Renova toiletsæde med Softclose, 450x370x60mm, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026898 kr1 kr (0%)
1. jun. 2026899 kr1 kr (0%)
29. maj 2026900 kr1 kr (0%)
28. maj 2026901 kr2 kr (0%)
26. maj 2026903 kr1 kr (0%)
25. maj 2026904 kr1 kr (0%)
23. maj 2026905 kr4 kr (0%)
22. maj 2026901 kr1 kr (0%)
21. maj 2026900 kr2 kr (0%)
20. maj 2026898 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret