Gå til hovedindhold

Geberit RENOVA PLAN badekar 1800x800x460mm med ben hvid

GeberitSanitetEAN: 4025410711083
Pris fra 3.519 krtil 4.359 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 840 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.461 kr 25. maj

Sammenlign priser på Geberit RENOVA PLAN badekar 1800x800x460mm med ben hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3519 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Geberit RENOVA PLAN badekar 1800x800x460mm med ben hvid
3.519 kr
Til butik
Geberit RENOVA PLAN badekar 1800x800x460mm med ben hvid billede

Produktinformation

Geberit Renova Plan rektangulær badekar med ben: L=180 cm, B=80 cm

Produktspecifikationer

Kategori: Indbygnings badekar
EAN: 4025410711083
Varenr.: 2637565
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Renova Plan badekar, 180x80 cm, hvid
3.599 kr
Til butik
Geberit Renova Plan badekar, 180x80 cm, hvid billede

Produktinformation

Afslapning med Geberit Renova Plan badekarret Geberit Renova Plan er et klassisk badekar i et enkelt og funktionelt design, der passer godt ind i både nye og renoverede badeværelser. Med sin størrelse på 180 x 80 cm er der god plads til at strække sig ud,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Kar & armaturer
Farve: white
Størrelse: 180x80x42 cm
EAN: 4025410711083
Varenr.: 666265100
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Badekar Renova Plan firk m/ben 180x80
3.599 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Renova Plan badekar, 180x80 cm, hvid
4.359 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit RENOVA PLAN badekar 1800x800x460mm med ben hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit RENOVA PLAN badekar 1800x800x460mm med ben hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk3.519 kr3.519 krKøb
2CompletVVS3.599 kr3.599 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.599 kr3.798 krKøb
4BilligVVS DK4.359 kr4.359 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit RENOVA PLAN badekar 1800x800x460mm med ben hvid

PriceData har fulgt prisen på Geberit RENOVA PLAN badekar 1800x800x460mm med ben hvid i 160 dage. Laveste pris i perioden er 2.862 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 3.519 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.439 kr.

Den nuværende pris på 3.519 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Geberit RENOVA PLAN badekar 1800x800x460mm med ben hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Geberit RENOVA PLAN badekar 1800x800x460mm med ben hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20263.519 kr20 kr (1%)
29. maj 20263.499 kr38 kr (1%)
25. maj 20263.461 kr38 kr (1%)
24. maj 20263.499 kr38 kr (1%)
15. maj 20263.461 kr1 kr (0%)
14. maj 20263.462 kr1 kr (0%)
10. maj 20263.461 kr1 kr (0%)
6. maj 20263.462 kr37 kr (1%)
5. maj 20263.499 kr37 kr (1%)
24. apr. 20263.462 kr37 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret