Gå til hovedindhold

GEBERIT Overgang rustfri 76,1-21/2muffe / nippel mapress

GEBERITSanitetEAN: 4024723317135
Pris fra 1.238,5 krtil 1.332,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 94 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.223 kr 17. apr.

Sammenlign priser på GEBERIT Overgang rustfri 76,1-21/2muffe / nippel mapress og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1238.5 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
76,1mm x 2.1/2" overgang muf/nip Mapress RF
1.238,5 kr
Til butik
76,1mm x 2.1/2" overgang muf/nip Mapress RF billede

Produktinformation

Overgang rustfri 76,1-21/2muffe / nippel mapress

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
EAN: 4024723317135
Varenr.: 15843024503119
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GEBERIT Overgang rustfri 76,1-21/2muffe / nippel mapress
1.262 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress overgang rustfri 76,1x21/2M/N
1.262 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Overgang rf 76,1-21/2m/n mapres
1.332,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT Overgang rustfri 76,1-21/2muffe / nippel mapress koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT Overgang rustfri 76,1-21/2muffe / nippel mapress koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN1.238,5 kr1.238,5 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.262 kr1.262 krKøb
3Proshop DK1.262 kr1.262 krKøb
4MaintainIt1.332,5 kr1.332,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GEBERIT Overgang rustfri 76,1-21/2muffe / nippel mapress

PriceData har fulgt prisen på GEBERIT Overgang rustfri 76,1-21/2muffe / nippel mapress i 164 dage. Laveste pris i perioden er 1.216 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 1.267 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.237 kr.

Den nuværende pris på 1.238,5 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for GEBERIT Overgang rustfri 76,1-21/2muffe / nippel mapress. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for GEBERIT Overgang rustfri 76,1-21/2muffe / nippel mapress de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 20261.238,5 kr23,5 kr (2%)
6. maj 20261.262 kr23,5 kr (2%)
30. apr. 20261.238,5 kr15,5 kr (1%)
17. apr. 20261.223 kr15,5 kr (1%)
21. mar. 20261.238,5 kr28,5 kr (2%)
20. mar. 20261.267 kr28,5 kr (2%)
17. mar. 20261.238,5 kr28,5 kr (2%)
16. mar. 20261.267 kr28,5 kr (2%)
10. mar. 20261.238,5 kr21,5 kr (2%)
19. feb. 20261.217 kr21,5 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret