Gå til hovedindhold

Geberit ONE væghængt toilet, skjult montering, TurboFlush, med toiletsæde: hvid / KeraTect, hvid

GeberitSanitetEAN: 4025416301653
Pris fra 4.413 krtil 6.013,75 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 1.600,75 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.899 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Geberit ONE væghængt toilet, skjult montering, TurboFlush, med toiletsæde: hvid / KeraTect, hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4413 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT ONE hængeskål & sæde 370x343x540mm, hvid
4.413 kr
Til butik
GEBERIT ONE hængeskål & sæde 370x343x540mm, hvid billede

Produktinformation

Geberit ONE vægmonteret toiletskål med TurboFlush og toiletsæde med hvid design kant

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Toiletter væghængte
EAN: 4025416301653
Varenr.: 2635529
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit one hængetoiletskål/sæde 370x343x540mm, hvid design kant, porcelæn, keratect
4.475 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit ONE væghængt toilet, skjult montering, TurboFlush, med toiletsæde: hvid / KeraTect, hvid
4.492 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit One væghængt toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
4.599 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit One væghængt toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
4.599 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit One væghængt toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
4.799 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Geberit ONE væghængt skål inkl. hvidt toiletsæde
4.897,15 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
One hængeskål med toiletsæde hvid
5.228,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT ONE hængeskål & sæde med softclose 370x343x540mm, hvid
6.013,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit ONE væghængt toilet, skjult montering, TurboFlush, med toiletsæde: hvid / KeraTect, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit ONE væghængt toilet, skjult montering, TurboFlush, med toiletsæde: hvid / KeraTect, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk4.413 kr4.413 krKøb
2Proshop DK4.475 kr4.475 krKøb
3CS MEGASTORE DK4.492 kr4.691 krKøb
4CompletVVS4.599 kr4.599 krKøb
5LavprisVVS4.599 kr4.599 krKøb
6BilligVVS DK4.799 kr4.799 krKøb
7EL-GROSSISTEN4.897,15 kr4.897,15 krKøb
8MaintainIt5.228,75 kr5.228,75 krKøb
9vvsfittings.dk6.013,75 kr6.013,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit ONE væghængt toilet, skjult montering, TurboFlush, med toiletsæde: hvid / KeraTect, hvid

PriceData har fulgt prisen på Geberit ONE væghængt toilet, skjult montering, TurboFlush, med toiletsæde: hvid / KeraTect, hvid i 147 dage. Laveste pris i perioden er 3.899 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 4.411 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.174 kr.

Den nuværende pris på 4.413 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Geberit ONE væghængt toilet, skjult montering, TurboFlush, med toiletsæde: hvid / KeraTect, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Geberit ONE væghængt toilet, skjult montering, TurboFlush, med toiletsæde: hvid / KeraTect, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 20264.413 kr2 kr (0%)
1. jun. 20264.411 kr112 kr (3%)
30. maj 20264.299 kr159 kr (4%)
27. maj 20264.140 kr271 kr (6%)
26. maj 20264.411 kr271 kr (7%)
17. maj 20264.140 kr148 kr (3%)
16. maj 20264.288 kr148 kr (4%)
10. maj 20264.140 kr219 kr (5%)
9. maj 20264.359 kr219 kr (5%)
4. maj 20264.140 kr131 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret