Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Geberit Mepla overgang med indvendigt gevind d=40 mm Rp=1 1/2 - (5 stk.)

EL-GrossistenSanitetEAN: 4025416680239
Pris fra 143,48 krtil 680 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 536,52 kr (79% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geberit Mepla overgang med indvendigt gevind d=40 mm Rp=1 1/2 - (5 stk.) og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 143.48 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
40 mm x 1.1/2" Overgang med muffe Mepla
143,48 kr
Til butik
40 mm x 1.1/2" Overgang med muffe Mepla billede

Produktinformation

Mepla rg overgang med indv. ø 40x1½"

Produktspecifikationer

EAN: 4025416680239
Varenr.: 15843024372047
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mepla overgang med indvendigt gevind d=40 mm Rp=1 1/2 - (5 stk.)
680 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mepla overgang med indvendigt gevind d=40 mm Rp=1 1/2 - (5 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mepla overgang med indvendigt gevind d=40 mm Rp=1 1/2 - (5 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN143,48 kr143,48 krKøb
2CS MEGASTORE DK680 kr719 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mepla overgang med indvendigt gevind d=40 mm Rp=1 1/2 - (5 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mepla overgang med indvendigt gevind d=40 mm Rp=1 1/2 - (5 stk.) i 151 dage. Laveste pris i perioden er 143,48 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 680 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 586 kr.

Den nuværende pris på 143,48 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 79% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Geberit Mepla overgang med indvendigt gevind d=40 mm Rp=1 1/2 - (5 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Geberit Mepla overgang med indvendigt gevind d=40 mm Rp=1 1/2 - (5 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026143,48 kr536,52 kr (79%)
6. maj 2026680 kr7 kr (1%)
5. maj 2026673 kr7 kr (1%)
30. apr. 2026680 kr7 kr (1%)
3. apr. 2026673 kr6 kr (1%)
4. jan. 2026667 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret