Gå til hovedindhold

Geberit Mapress rustfri overgangsmuffe til brugsvand 35 mm x 1 1/4"

GeberitSanitetEAN: 4024723318118
Pris fra 188 krtil 211 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 23 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 187 kr 29. maj

Sammenlign priser på Geberit Mapress rustfri overgangsmuffe til brugsvand 35 mm x 1 1/4" og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 188 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GEBERIT Overgang rustfri 35-11/4 muffe / muffe mapress
188 kr
Til butik
GEBERIT Overgang rustfri 35-11/4 muffe / muffe mapress billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 31811
EAN: 4024723318118
Varenr.: 3392041
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress overgang rustfri 35x1 1/4" M/M
188 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
35mm x 1.1/4" overgang muf/muf Mapress RF
188,98 kr
Til butik
35mm x 1.1/4" overgang muf/muf Mapress RF billede

Produktinformation

Geberit Mapress er et presfittingsystem, der anvendes til samling af rør i forbindelse med drikkevandsinstallationer. Mapress rør og fittings er fremstillet af rustfrit stål. Pressamlingen af rør og fittings skal udføres med presbakker med M-profil. Ved s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
EAN: 4024723318118
Varenr.: 15843019948367
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress rustfri overgang med muffe 35 mm x 1.1/4´´
190 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Mapress rustfri overgangsmuffe til brugsvand 35 mm x 1 1/4"
199 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Oveg.Stk Rf 35-11/4 Ind Mapress
200,96 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Oveg.stk rf 35-11/4 ind mapress
206,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress rustfri overgangsmuffe t/brugsvand 35 mm x 1 1/4"
211 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress rustfri overgangsmuffe til brugsvand 35 mm x 1 1/4" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress rustfri overgangsmuffe til brugsvand 35 mm x 1 1/4" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK188 kr227 krKøb
2Proshop DK188 kr227 krKøb
3EL-GROSSISTEN188,98 kr188,98 krKøb
4Elvvs.dk190 kr190 krKøb
5CompletVVS199 kr199 krKøb
6Billigelogvvs.dk200,96 kr200,96 krKøb
7MaintainIt206,25 kr206,25 krKøb
8BilligVVS DK211 kr211 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress rustfri overgangsmuffe til brugsvand 35 mm x 1 1/4"

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress rustfri overgangsmuffe til brugsvand 35 mm x 1 1/4" i 164 dage. Laveste pris i perioden er 180 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 204 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 191 kr.

Den nuværende pris på 188 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Geberit Mapress rustfri overgangsmuffe til brugsvand 35 mm x 1 1/4". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Geberit Mapress rustfri overgangsmuffe til brugsvand 35 mm x 1 1/4" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026188 kr1 kr (1%)
29. maj 2026187 kr1,98 kr (1%)
7. maj 2026188,98 kr
6. maj 2026189 kr
21. mar. 2026188,98 kr
20. mar. 2026189 kr
17. mar. 2026188,98 kr
16. mar. 2026189 kr
4. mar. 2026188,98 kr1,02 kr (1%)
3. mar. 2026190 kr1,02 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret