Gå til hovedindhold

Geberit Mapress rustfri bøjning m/nippel t/brugsvand 28 mm - 45 grader

GeberitSanitetEAN: 4024723307051
Pris fra 84 krtil 241,25 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 157,25 kr (65% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 83,83 kr 17. maj

Sammenlign priser på Geberit Mapress rustfri bøjning m/nippel t/brugsvand 28 mm - 45 grader og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 84 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress rustfri bøjning 28 mm. 45 ° med 1 muffe
84 kr
Til butik
GEBERIT Mapress rustfri bøjning 28 mm. 45 ° med 1 muffe billede

Produktinformation

RUSTFRI FITTINGS 15-54 MM Beskrivelse: Anvendelse: Mapress rustfrit stål er velegnet som forsyningsrør til sanitære anlæg,varmeanlæg og kølevandssystemer. På grund af presteknologien udføres installationen nemt og uden at der skal loddes eller svejses. De...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Press Rustfri bøjninger
EAN: 4024723307051
Varenr.: 35809
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 30705, 45°, 37 mm, 14 mm, 44 mm
88 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress bøjning rustfri 45° 28 mm med nippel
88 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bøj 45Gr Rf 28Mm M/N Mapress
89,14 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Bøj 45gr rf 28mm m/n mapress
92,5 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Mapress Rustfrit, 28 x 28 mm bjning 45, indstik/presmuffe - Geberit
99,5 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mapress 45° bøjning med nippel 28 mm
139 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress rustfri bøjning m/nippel t/brugsvand 28 mm - 45 grader
155 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mapress rustfri bøjning 28 mm. 45° med 1 muffe
241,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress rustfri bøjning m/nippel t/brugsvand 28 mm - 45 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress rustfri bøjning m/nippel t/brugsvand 28 mm - 45 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk84 kr84 krKøb
2CS MEGASTORE DK88 kr127 krKøb
3Proshop DK88 kr127 krKøb
4Billigelogvvs.dk89,14 kr89,14 krKøb
5MaintainIt92,5 kr92,5 krKøb
6WATTOO.DK99,5 kr99,5 krKøb
7LavprisVVS139 kr139 krKøb
8BilligVVS DK155 kr155 krKøb
9vvsfittings.dk241,25 kr241,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress rustfri bøjning m/nippel t/brugsvand 28 mm - 45 grader

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress rustfri bøjning m/nippel t/brugsvand 28 mm - 45 grader i 177 dage. Laveste pris i perioden er 83,83 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 90,7 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 86 kr.

Den nuværende pris på 84 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Geberit Mapress rustfri bøjning m/nippel t/brugsvand 28 mm - 45 grader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Geberit Mapress rustfri bøjning m/nippel t/brugsvand 28 mm - 45 grader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202684 kr
17. maj 202683,83 kr
12. maj 202684 kr1 kr (1%)
9. maj 202685 kr1,17 kr (1%)
7. maj 202683,83 kr
6. maj 202684 kr
21. mar. 202683,83 kr
20. mar. 202684 kr
17. mar. 202683,83 kr
16. mar. 202684 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret