Gå til hovedindhold

Geberit Mapress rustfri bøjning m/nippel t/brugsvand 22 mm - 45 grader

GeberitSanitetEAN: 4024723307044
Pris fra 70 krtil 191,25 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 121,25 kr (63% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 66,59 kr 17. maj

Sammenlign priser på Geberit Mapress rustfri bøjning m/nippel t/brugsvand 22 mm - 45 grader og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 70 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 30704, 45°, 32 mm, 11 mm, 39 mm
70 kr
Til butik
Geberit 30704, 45°, 32 mm, 11 mm, 39 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 30704
EAN: 4024723307044
Varenr.: 3391979
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress bøjning rustfri 45° 22 mm med nippel
70 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bøj 45Gr Rf 22Mm M/N Mapress
70,8 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Bøj 45gr rf 22mm m/n mapress
73,75 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Mapress Rustfrit, 22 x 22 mm bjning 45, indstik/presmuffe - Geberit
79 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress rustfri bøjning 22 mm. 45 ° med 1 muffe
83 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mapress 45° bøjning med nippel 22 mm
95 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress rustfri bøjning m/nippel t/brugsvand 22 mm - 45 grader
115 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mapress rustfri bøjning 22 mm. 45° med 1 muffe
191,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress rustfri bøjning m/nippel t/brugsvand 22 mm - 45 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress rustfri bøjning m/nippel t/brugsvand 22 mm - 45 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK70 kr109 krKøb
2Proshop DK70 kr109 krKøb
3Billigelogvvs.dk70,8 kr70,8 krKøb
4MaintainIt73,75 kr73,75 krKøb
5WATTOO.DK79 kr79 krKøb
6Elvvs.dk83 kr83 krKøb
7LavprisVVS95 kr95 krKøb
8BilligVVS DK115 kr115 krKøb
9vvsfittings.dk191,25 kr191,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress rustfri bøjning m/nippel t/brugsvand 22 mm - 45 grader

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress rustfri bøjning m/nippel t/brugsvand 22 mm - 45 grader i 172 dage. Laveste pris i perioden er 66,59 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 74,58 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 71 kr.

Den nuværende pris på 70 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Geberit Mapress rustfri bøjning m/nippel t/brugsvand 22 mm - 45 grader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Geberit Mapress rustfri bøjning m/nippel t/brugsvand 22 mm - 45 grader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202670 kr3,41 kr (5%)
17. maj 202666,59 kr3,41 kr (5%)
26. feb. 202670 kr
23. feb. 202670,8 kr1,2 kr (2%)
12. feb. 202672 kr5,41 kr (8%)
10. feb. 202666,59 kr5,41 kr (8%)
23. jan. 202672 kr1,47 kr (2%)
16. jan. 202670,53 kr1,47 kr (2%)
4. jan. 202672 kr
21. dec. 202571,94 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret