Gå til hovedindhold

GEBERIT Mapress FZ union 18 mm x 1/2´´. Press-nippel

GEBERITSanitetEAN: 4024723253327
Pris fra 62 krtil 71,25 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 9,25 kr (13% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GEBERIT Mapress FZ union 18 mm x 1/2´´. Press-nippel og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 62 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GEBERIT Overgang FZ 18-1/2 muffe/nippel mapress
62 kr
Til butik
GEBERIT Overgang FZ 18-1/2 muffe/nippel mapress billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 25332
EAN: 4024723253327
Varenr.: 3336451
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Geberit Mapress FZ Union 18mm x 1/2", muffe/nippel
64,15 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress FZ union 18 mm x 1/2´´. Press-nippel
65 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Forskruning Fz 18-1/2" Mapress
68,24 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Forskruning fz 18-1/2" mapress
71,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT Mapress FZ union 18 mm x 1/2´´. Press-nippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT Mapress FZ union 18 mm x 1/2´´. Press-nippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK62 kr101 krKøb
2EL-GROSSISTEN64,15 kr64,15 krKøb
3Elvvs.dk65 kr65 krKøb
4Billigelogvvs.dk68,24 kr68,24 krKøb
5MaintainIt71,25 kr71,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GEBERIT Mapress FZ union 18 mm x 1/2´´. Press-nippel

PriceData har fulgt prisen på GEBERIT Mapress FZ union 18 mm x 1/2´´. Press-nippel i 179 dage. Laveste pris i perioden er 62 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 70 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 66 kr.

Den nuværende pris på 62 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for GEBERIT Mapress FZ union 18 mm x 1/2´´. Press-nippel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for GEBERIT Mapress FZ union 18 mm x 1/2´´. Press-nippel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 202662 kr1 kr (2%)
1. maj 202663 kr1 kr (2%)
17. apr. 202662 kr1 kr (2%)
15. apr. 202663 kr1 kr (2%)
6. mar. 202664 kr1 kr (2%)
2. mar. 202663 kr1 kr (2%)
24. feb. 202662 kr1 kr (2%)
22. feb. 202663 kr1 kr (2%)
17. feb. 202664 kr
10. feb. 202664,15 kr2,85 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret