Gå til hovedindhold

Geberit Mapress forzinket T-stykke til varmeanlæg 35 mm

GeberitSanitetEAN: 4024723210061
Pris fra 94,89 krtil 129 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 34,11 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geberit Mapress forzinket T-stykke til varmeanlæg 35 mm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 94.89 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
35 mm Tee FZ Mapress
94,89 kr
Til butik
35 mm Tee FZ Mapress billede

Produktinformation

Geberit Mapress el-forzinket presfittingssystem kan anvendes til samling af rør i lukkede varmt- og kølevandsanlæg samt sprinkleranlæg, brandslukningsvandrør og trykluftnetværk. Mapress el-forzinkede fittings er fremstillet i ulegeret stål. Pressamlingen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
EAN: 4024723210061
Varenr.: 15842938356047
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 21006, Slangestik, Kulfiber, Stål
96 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress tee FZ 35 mm
96 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress FZ t-stykke 35 mm
97 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tee Fz 35 Mm Mapress
100,92 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tee fz 35 mm mapress
105 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket T-stykke t/varmeanlæg 35 mm
125 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket T-stykke til varmeanlæg 35 mm
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket T-stykke til varmeanlæg 35 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket T-stykke til varmeanlæg 35 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN94,89 kr94,89 krKøb
2CS MEGASTORE DK96 kr135 krKøb
3Proshop DK96 kr135 krKøb
4Elvvs.dk97 kr97 krKøb
5Billigelogvvs.dk100,92 kr100,92 krKøb
6MaintainIt105 kr105 krKøb
7BilligVVS DK125 kr125 krKøb
8CompletVVS129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress forzinket T-stykke til varmeanlæg 35 mm

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress forzinket T-stykke til varmeanlæg 35 mm i 165 dage. Laveste pris i perioden er 94 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 96 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 95 kr.

Den nuværende pris på 94,89 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Geberit Mapress forzinket T-stykke til varmeanlæg 35 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Geberit Mapress forzinket T-stykke til varmeanlæg 35 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 202694,89 kr
6. maj 202695 kr
21. mar. 202694,89 kr
20. mar. 202695 kr
17. mar. 202694,89 kr
16. mar. 202695 kr
4. mar. 202694,89 kr
3. mar. 202695 kr
10. feb. 202694,89 kr1,11 kr (1%)
6. jan. 202696 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret