Gå til hovedindhold

Geberit Mapress forzinket T-stykke til varmeanlæg 22 mm

GeberitSanitetEAN: 4024723210047
Pris fra 48,69 krtil 89 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 40,31 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 47 kr 25. maj

Sammenlign priser på Geberit Mapress forzinket T-stykke til varmeanlæg 22 mm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 48.69 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tee Fz 22 Mm Mapress
48,69 kr
Til butik
Tee Fz 22 Mm Mapress billede

Produktinformation

Tee FZ 22 mm mapress Søgetermer: 0203240670 - 21004 - 034230022 - 4024723210047

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Plumbing
EAN: 4024723210047
Varenr.: 8015024685378
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress FZ t-stykke 22 mm
49 kr
Til butik
GEBERIT Mapress FZ t-stykke 22 mm billede

Produktinformation

FZ FITTINGS 15-54 MM Beskrivelse: Anvendelse: Mapress elforzinket stål er velegnet som forsyningsrør til varmeanlæg, klimanalæg og kølevandssystemer. På grund af presteknologien udføres installationen nemt og uden at der skal loddes eller svejses. Samling...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Forzinket teer
EAN: 4024723210047
Varenr.: 35734
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 21004, Slangestik, Kulfiber, Stål
50 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress tee FZ 22 mm
50 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tee fz 22 mm mapress
50 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
22 mm Tee FZ Mapress
54,3 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket T-stykke til varmeanlæg 22 mm
79 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket T-stykke t/varmeanlæg 22 mm
89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket T-stykke til varmeanlæg 22 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket T-stykke til varmeanlæg 22 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk48,69 kr48,69 krKøb
2Elvvs.dk49 kr49 krKøb
3CS MEGASTORE DK50 kr89 krKøb
4Proshop DK50 kr89 krKøb
5MaintainIt50 kr50 krKøb
6EL-GROSSISTEN54,3 kr54,3 krKøb
7CompletVVS79 kr79 krKøb
8BilligVVS DK89 kr89 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress forzinket T-stykke til varmeanlæg 22 mm

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress forzinket T-stykke til varmeanlæg 22 mm i 174 dage. Laveste pris i perioden er 46 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 50,66 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 48 kr.

Den nuværende pris på 48,69 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Geberit Mapress forzinket T-stykke til varmeanlæg 22 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Geberit Mapress forzinket T-stykke til varmeanlæg 22 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202648,69 kr
26. maj 202648 kr1 kr (2%)
25. maj 202647 kr1,69 kr (3%)
24. maj 202648,69 kr1,69 kr (4%)
12. maj 202647 kr1 kr (2%)
8. maj 202648 kr1 kr (2%)
6. maj 202647 kr1,69 kr (3%)
5. maj 202648,69 kr1,69 kr (4%)
24. apr. 202647 kr1,69 kr (3%)
23. apr. 202648,69 kr1,69 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret