Gå til hovedindhold

Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 42 x 28 x 42 mm

GeberitSanitetEAN: 4024723212195
Pris fra 129 krtil 432,5 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 303,5 kr (70% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 126 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 42 x 28 x 42 mm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 21219, Slangestik, Kulfiber, Stål
129 kr
Til butik
Geberit 21219, Slangestik, Kulfiber, Stål billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 21219
EAN: 4024723212195
Varenr.: 3391875
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress tee FZ 42x28x42 mm
129 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 42 x 28 x 42 mm
135 kr
Til butik
Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 42 x 28 x 42 mm billede

Produktinformation

Mapress el-forzinket fittings til varmeanlæg, køl og industri. Samlingerne fortages let ved hjælp af en presmaskine tilhørende presbakke i samme diameter som røret. Data:- Dimension:42 x 28 x 42 mm- Type: T-stykke reduceret- Materiale:Stål ulegeret- O-rin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 42 x 28 x 42 mm
EAN: 4024723212195
Varenr.: 034230417
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress FZ t-stykke 42 - 28 - 42 mm
135 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tee Fz 42-28-42Mm Mapress
146,73 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tee fz 42-28-42mm mapress
152,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 42 x 28 x 42 mm
235 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mapress FZ t-stykke 42 - 28 - 42 mm
432,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 42 x 28 x 42 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 42 x 28 x 42 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK129 kr168 krKøb
2Proshop DK129 kr168 krKøb
3LavprisVVS135 kr135 krKøb
4Elvvs.dk135 kr135 krKøb
5Billigelogvvs.dk146,73 kr146,73 krKøb
6MaintainIt152,5 kr152,5 krKøb
7BilligVVS DK235 kr235 krKøb
8vvsfittings.dk432,5 kr432,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 42 x 28 x 42 mm

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 42 x 28 x 42 mm i 155 dage. Laveste pris i perioden er 126 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 132 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 129 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 42 x 28 x 42 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 42 x 28 x 42 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 2026129 kr1 kr (1%)
11. apr. 2026130 kr3 kr (2%)
9. apr. 2026127 kr1 kr (1%)
6. mar. 2026126 kr3 kr (2%)
14. feb. 2026129 kr3 kr (2%)
15. jan. 2026132 kr6 kr (5%)
6. jan. 2026126 kr3 kr (2%)
2. jan. 2026129 kr1 kr (1%)
1. jan. 2026128 kr1 kr (1%)
31. dec. 2025129 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret