Gå til hovedindhold

Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 35 x 18 x 35 mm

GeberitSanitetEAN: 4024723212133
Pris fra 93 krtil 312,5 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 219,5 kr (70% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 35 x 18 x 35 mm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 93 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 21213, Slangestik, Kulfiber, Stål
93 kr
Til butik
Geberit 21213, Slangestik, Kulfiber, Stål billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 21213
EAN: 4024723212133
Varenr.: 3391871
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress tee FZ 35x18x35 mm
94 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 35 x 18 x 35 mm
94 kr
Til butik
Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 35 x 18 x 35 mm billede

Produktinformation

Forzinket T-stykke til varmeanlæg og køling 35 x 18 x 35 mm Her får du et robust forzinket T-stykke, som er velegnet til samling af rør i varmeanlæg, køleanlæg, sprinkleranlæg og industrielle installationer. T-stykket er lavet i ulegeret stål og har en u...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Rør & fittings
Farve: silver
Størrelse: 35 x 18 x 35 mm
EAN: 4024723212133
Varenr.: 034230366
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress FZ t-stykke 35 - 18 - 35 mm
95 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tee Fz 35-18-35Mm Mapress
100,92 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 35 x 18 x 35 mm
104 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tee fz 35-18-35mm mapress
105 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mapress FZ t-stykke 35 - 18 - 35 mm
312,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 35 x 18 x 35 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 35 x 18 x 35 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK93 kr132 krKøb
2Proshop DK94 kr133 krKøb
3LavprisVVS94 kr94 krKøb
4Elvvs.dk95 kr95 krKøb
5Billigelogvvs.dk100,92 kr100,92 krKøb
6BilligVVS DK104 kr104 krKøb
7MaintainIt105 kr105 krKøb
8vvsfittings.dk312,5 kr312,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 35 x 18 x 35 mm

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 35 x 18 x 35 mm i 177 dage. Laveste pris i perioden er 92 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 102 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 97 kr.

Den nuværende pris på 93 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 35 x 18 x 35 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 35 x 18 x 35 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202693 kr1 kr (1%)
1. jun. 202694 kr1 kr (1%)
29. maj 202693 kr1,89 kr (2%)
7. maj 202694,89 kr
6. maj 202695 kr
21. mar. 202694,89 kr
20. mar. 202695 kr
17. mar. 202694,89 kr
16. mar. 202695 kr
4. mar. 202694,89 kr2,11 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret