Gå til hovedindhold

Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 35 x 15 x 35 mm

GeberitSanitetEAN: 4024723212126
Pris fra 93 krtil 312,5 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 219,5 kr (70% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 35 x 15 x 35 mm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 93 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 21212, Slangestik, Kulfiber, Stål
93 kr
Til butik
Geberit 21212, Slangestik, Kulfiber, Stål billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 21212
EAN: 4024723212126
Varenr.: 3391870
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress tee FZ 35x15x35 mm
94 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 35 x 15 x 35 mm
94 kr
Til butik
Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 35 x 15 x 35 mm billede

Produktinformation

Mapress el-forzinket fittings til varmeanlæg, køl og industri. Samlingerne fortages let ved hjælp af en presmaskine tilhørende presbakke i samme diameter som røret. Data:- Dimension:35 x 15 x 35 mm- Type: T-stykke reduceret- Materiale:Stål ulegeret- O-rin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 35x15x35 mm
EAN: 4024723212126
Varenr.: 034230365
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress FZ t-stykke 35 - 15 - 35 mm
95 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tee Fz 35-15-35Mm Mapress
100,92 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 35 x 15 x 35 mm
104 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tee fz 35-15-35mm mapress
105 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mapress FZ t-stykke 35 - 15 - 35 mm
312,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 35 x 15 x 35 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 35 x 15 x 35 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK93 kr132 krKøb
2Proshop DK94 kr133 krKøb
3LavprisVVS94 kr94 krKøb
4Elvvs.dk95 kr95 krKøb
5Billigelogvvs.dk100,92 kr100,92 krKøb
6BilligVVS DK104 kr104 krKøb
7MaintainIt105 kr105 krKøb
8vvsfittings.dk312,5 kr312,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 35 x 15 x 35 mm

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 35 x 15 x 35 mm i 174 dage. Laveste pris i perioden er 93 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 102 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 97 kr.

Den nuværende pris på 93 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 35 x 15 x 35 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 35 x 15 x 35 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202693 kr1 kr (1%)
1. jun. 202694 kr1 kr (1%)
29. maj 202693 kr1,89 kr (2%)
7. maj 202694,89 kr3,11 kr (3%)
6. maj 202698 kr3,11 kr (3%)
21. mar. 202694,89 kr3,11 kr (3%)
20. mar. 202698 kr3,11 kr (3%)
17. mar. 202694,89 kr3,11 kr (3%)
16. mar. 202698 kr3,11 kr (3%)
4. mar. 202694,89 kr2,11 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret