Gå til hovedindhold

Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 18 x 15 x 18 mm

GeberitSanitetEAN: 4024723212041
Pris fra 46 krtil 145 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 99 kr (68% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 45 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 18 x 15 x 18 mm og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 46 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress FZ t-stykke 18 - 15 - 18 mm
46 kr
Til butik
GEBERIT Mapress FZ t-stykke 18 - 15 - 18 mm billede

Produktinformation

FZ FITTINGS 15-54 MM Beskrivelse: Anvendelse: Mapress elforzinket stål er velegnet som forsyningsrør til varmeanlæg, klimanalæg og kølevandssystemer. På grund af presteknologien udføres installationen nemt og uden at der skal loddes eller svejses. Samling...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Forzinket teer
EAN: 4024723212041
Varenr.: 35738
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tee Fz 18-15-18Mm Mapress
46,64 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 21204, Slangestik, Kulfiber, Stål
47 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress tee fz 18x15x18 mm
47 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Mapress El-Forzinket, 18 x 15 x 18 mm Tee - Geberit
48,5 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tee fz 18-15-18mm mapress
48,75 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 18 x 15 x 18 mm
79 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 18 x 15 x 18 mm
89 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mapress FZ t-stykke 18 - 15 - 18 mm
145 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 18 x 15 x 18 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 18 x 15 x 18 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk46 kr46 krKøb
2Billigelogvvs.dk46,64 kr46,64 krKøb
3CS MEGASTORE DK47 kr86 krKøb
4Proshop DK47 kr86 krKøb
5WATTOO.DK48,5 kr48,5 krKøb
6MaintainIt48,75 kr48,75 krKøb
7LavprisVVS79 kr79 krKøb
8BilligVVS DK89 kr89 krKøb
9vvsfittings.dk145 kr145 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 18 x 15 x 18 mm

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 18 x 15 x 18 mm i 119 dage. Laveste pris i perioden er 45 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 47 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 46 kr.

Den nuværende pris på 46 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 18 x 15 x 18 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Geberit Mapress forzinket T-stykke reduceret t/varmeanlæg, 18 x 15 x 18 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202646 kr
1. jun. 202646,64 kr
27. maj 202646 kr
20. maj 202646,64 kr
19. maj 202647 kr
17. apr. 202646,64 kr1,64 kr (4%)
8. apr. 202645 kr1,64 kr (4%)
7. apr. 202646,64 kr1,64 kr (4%)
24. mar. 202645 kr1,64 kr (4%)
23. mar. 202646,64 kr1,64 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret