Gå til hovedindhold

Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 54 mm x 3/4" x 54 mm - 2 stk.

GeberitSanitetEAN: 4024723213215
Pris fra 174 krtil 562,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 388,5 kr (69% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 172,41 kr 7. maj

Sammenlign priser på Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 54 mm x 3/4" x 54 mm - 2 stk. og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 174 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 21321, Slangestik, 3/4, Kulfiber, Stål
174 kr
Til butik
Geberit 21321, Slangestik, 3/4, Kulfiber, Stål billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 21321
EAN: 4024723213215
Varenr.: 3391892
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress tee FZ 54x¾x54 mm M/M
174 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mapress T-stykke med indvendigt gevind 54 mm x 3/4" x 54 mm - 2 stk.
174 kr
Til butik
Mapress T-stykke med indvendigt gevind 54 mm x 3/4" x 54 mm - 2 stk. billede

Produktinformation

Mapress el-forzinket fittings til varmeanlæg, køl og industri. Samlingerne fortages let ved hjælp af en presmaskine tilhørende presbakke i samme diameter som røret. OBS: Leveres i hele poser á 2 stk. - prisen er pr. pose Data:- Dimension:54 mm x 3/4"...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Rør & fittings
EAN: 4024723213215
Varenr.: 034233435
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tee Fz 54-3/4-54Mm Mapress
183,37 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tee fz 54-3/4-54mm mapress
188,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
189 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mapress FZ t-stykke 54 mm - 3/4'' - 54 mm
562,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 54 mm x 3/4" x 54 mm - 2 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 54 mm x 3/4" x 54 mm - 2 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK174 kr213 krKøb
2Proshop DK174 kr213 krKøb
3LavprisVVS174 kr174 krKøb
4Billigelogvvs.dk183,37 kr183,37 krKøb
5MaintainIt188,75 kr188,75 krKøb
6BilligVVS DK189 kr189 krKøb
7vvsfittings.dk562,5 kr562,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 54 mm x 3/4" x 54 mm - 2 stk.

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 54 mm x 3/4" x 54 mm - 2 stk. i 166 dage. Laveste pris i perioden er 167 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 180 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 173 kr.

Den nuværende pris på 174 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 54 mm x 3/4" x 54 mm - 2 stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 54 mm x 3/4" x 54 mm - 2 stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026174 kr1,59 kr (1%)
7. maj 2026172,41 kr1,59 kr (1%)
6. maj 2026174 kr1,59 kr (1%)
21. mar. 2026172,41 kr1,59 kr (1%)
20. mar. 2026174 kr1,59 kr (1%)
17. mar. 2026172,41 kr1,59 kr (1%)
16. mar. 2026174 kr1,59 kr (1%)
4. mar. 2026172,41 kr1,59 kr (1%)
3. mar. 2026174 kr1,59 kr (1%)
10. feb. 2026172,41 kr7,59 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret