Gå til hovedindhold

Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 54 mm x 1/2" x 54 mm

GeberitSanitetEAN: 4024723213208
Pris fra 172 krtil 562,5 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 390,5 kr (69% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 54 mm x 1/2" x 54 mm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 172 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 21320, Slangestik, 1/2, Kulfiber, Stål
172 kr
Til butik
Geberit 21320, Slangestik, 1/2, Kulfiber, Stål billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 21320
EAN: 4024723213208
Varenr.: 3391891
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress tee FZ 54x½x54 mm M/M
172 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress FZ t-stykke 54 mm - 1/2´´ - 54 mm
173 kr
Til butik
GEBERIT Mapress FZ t-stykke 54 mm - 1/2´´ - 54 mm billede

Produktinformation

FZ FITTINGS 15-54 MM Beskrivelse: Anvendelse: Mapress elforzinket stål er velegnet som forsyningsrør til varmeanlæg, klimanalæg og kølevandssystemer. På grund af presteknologien udføres installationen nemt og uden at der skal loddes eller svejses. Samling...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Forzinket teer
EAN: 4024723213208
Varenr.: 41771
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mapress T-stykke med indvendigt gevind 54 mm x 1/2" x 54 mm
174 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tee Fz 54-1/2-54Mm Mapress
183,37 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tee fz 54-1/2-54mm mapress
188,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 54 mm x 1/2" x 54 mm
189 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mapress FZ t-stykke 54 mm - 1/2'' - 54 mm
562,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 54 mm x 1/2" x 54 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 54 mm x 1/2" x 54 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK172 kr211 krKøb
2Proshop DK172 kr211 krKøb
3Elvvs.dk173 kr173 krKøb
4LavprisVVS174 kr174 krKøb
5Billigelogvvs.dk183,37 kr183,37 krKøb
6MaintainIt188,75 kr188,75 krKøb
7BilligVVS DK189 kr189 krKøb
8vvsfittings.dk562,5 kr562,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 54 mm x 1/2" x 54 mm

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 54 mm x 1/2" x 54 mm i 166 dage. Laveste pris i perioden er 166 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 174 kr.

Den nuværende pris på 172 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 54 mm x 1/2" x 54 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 54 mm x 1/2" x 54 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026172 kr
30. maj 2026172,41 kr
29. maj 2026172 kr
7. maj 2026172,41 kr1,59 kr (1%)
6. maj 2026174 kr1,59 kr (1%)
21. mar. 2026172,41 kr1,59 kr (1%)
20. mar. 2026174 kr1,59 kr (1%)
17. mar. 2026172,41 kr1,59 kr (1%)
16. mar. 2026174 kr1,59 kr (1%)
4. mar. 2026172,41 kr1,59 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret