Gå til hovedindhold

Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 28 mm x 1/2" x 28 mm

GeberitSanitetEAN: 4024723213093
Pris fra 78 krtil 242,5 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 164,5 kr (68% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 73,73 kr 7. maj

Sammenlign priser på Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 28 mm x 1/2" x 28 mm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 78 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress FZ t-stykke 28 mm - 1/2´´ - 28 mm
78 kr
Til butik
GEBERIT Mapress FZ t-stykke 28 mm - 1/2´´ - 28 mm billede

Produktinformation

FZ FITTINGS 15-54 MM Beskrivelse: Anvendelse: Mapress elforzinket stål er velegnet som forsyningsrør til varmeanlæg, klimanalæg og kølevandssystemer. På grund af presteknologien udføres installationen nemt og uden at der skal loddes eller svejses. Samling...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Forzinket teer
EAN: 4024723213093
Varenr.: 35752
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tee Fz 28-1/2-28Mm Mapress
78,4 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress tee FZ 28x½x28Mm M/M
80 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tee fz 28-1/2-28mm mapress
81,25 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Mapress El-Forzinket, 28 x " x 28 mm Tee med gevind - Geberit
81,5 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mapress T-stykke med indvendigt gevind 28 mm x 1/2" x 28 mm
129 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 28 mm x 1/2" x 28 mm
145 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mapress FZ t-stykke 28 mm - 1/2'' - 28 mm
242,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 28 mm x 1/2" x 28 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 28 mm x 1/2" x 28 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk78 kr78 krKøb
2Billigelogvvs.dk78,4 kr78,4 krKøb
3Proshop DK80 kr119 krKøb
4MaintainIt81,25 kr81,25 krKøb
5WATTOO.DK81,5 kr81,5 krKøb
6LavprisVVS129 kr129 krKøb
7BilligVVS DK145 kr145 krKøb
8vvsfittings.dk242,5 kr242,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 28 mm x 1/2" x 28 mm

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 28 mm x 1/2" x 28 mm i 175 dage. Laveste pris i perioden er 73,73 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 81 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 76 kr.

Den nuværende pris på 78 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 28 mm x 1/2" x 28 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 28 mm x 1/2" x 28 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202678 kr4,27 kr (6%)
7. maj 202673,73 kr1,27 kr (2%)
6. maj 202675 kr1,27 kr (2%)
21. mar. 202673,73 kr1,27 kr (2%)
20. mar. 202675 kr1,27 kr (2%)
17. mar. 202673,73 kr1,27 kr (2%)
16. mar. 202675 kr1,27 kr (2%)
4. mar. 202673,73 kr1,27 kr (2%)
3. mar. 202675 kr1,27 kr (2%)
10. feb. 202673,73 kr2,27 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret