Gå til hovedindhold

Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 22 mm x 3/4" x 22 mm

GeberitSanitetEAN: 4024723213086
Pris fra 64 krtil 202,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 138,5 kr (68% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 61,39 kr 7. maj

Sammenlign priser på Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 22 mm x 3/4" x 22 mm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 64 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 21308, Slangestik, 3/4, Kulfiber, Stål
64 kr
Til butik
Geberit 21308, Slangestik, 3/4, Kulfiber, Stål billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 21308
EAN: 4024723213086
Varenr.: 3391884
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress tee FZ 22x¾X22 mm M/M
64 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
T-Stykke Fz Med Muffe Ø22/3/4"/Ø22
65,32 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
T-stykke fz med muffe ø22/3/4"/ø22
67,5 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mapress T-stykke med indvendigt gevind 22 mm x 3/4" x 22 mm
109 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 22 mm x 3/4" x 22 mm
125 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mapress FZ t-stykke 22 mm - 3/4'' - 22 mm
202,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 22 mm x 3/4" x 22 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 22 mm x 3/4" x 22 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK64 kr103 krKøb
2Proshop DK64 kr103 krKøb
3Billigelogvvs.dk65,32 kr65,32 krKøb
4MaintainIt67,5 kr67,5 krKøb
5LavprisVVS109 kr109 krKøb
6BilligVVS DK125 kr125 krKøb
7vvsfittings.dk202,5 kr202,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 22 mm x 3/4" x 22 mm

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 22 mm x 3/4" x 22 mm i 166 dage. Laveste pris i perioden er 61,39 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 68 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 64 kr.

Den nuværende pris på 64 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 22 mm x 3/4" x 22 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 22 mm x 3/4" x 22 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202664 kr2,61 kr (4%)
7. maj 202661,39 kr2,61 kr (4%)
6. maj 202664 kr2,61 kr (4%)
21. mar. 202661,39 kr5,61 kr (8%)
20. mar. 202667 kr5,61 kr (9%)
17. mar. 202661,39 kr5,61 kr (8%)
16. mar. 202667 kr5,61 kr (9%)
4. mar. 202661,39 kr2,61 kr (4%)
3. mar. 202664 kr2,61 kr (4%)
10. feb. 202661,39 kr6,61 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret