Gå til hovedindhold

Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 22 mm x 1/2" x 22 mm

GeberitSanitetEAN: 4024723213079
Pris fra 66 krtil 206,25 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 140,25 kr (68% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 62,54 kr 7. maj

Sammenlign priser på Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 22 mm x 1/2" x 22 mm og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 66 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 21307, Slangestik, 1/2, Kulfiber, Stål
66 kr
Til butik
Geberit 21307, Slangestik, 1/2, Kulfiber, Stål billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 21307
EAN: 4024723213079
Varenr.: 3391883
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress tee FZ 22x½x22Mm M/M
66 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress FZ t-stykke 22 mm - 1/2´´ - 22 mm
66 kr
Til butik
GEBERIT Mapress FZ t-stykke 22 mm - 1/2´´ - 22 mm billede

Produktinformation

FZ FITTINGS 15-54 MM Beskrivelse: Anvendelse: Mapress elforzinket stål er velegnet som forsyningsrør til varmeanlæg, klimanalæg og kølevandssystemer. På grund af presteknologien udføres installationen nemt og uden at der skal loddes eller svejses. Samling...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Forzinket teer
EAN: 4024723213079
Varenr.: 35751
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tee Fz 22-1/2-22Mm Mapress
66,52 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tee fz 22-1/2-22mm mapress
68,75 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Mapress El-Forzinket, 22 x " x 22 mm Tee med gevind - Geberit
73,5 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mapress T-stykke med indvendigt gevind 22 mm x 1/2" x 22 mm
109 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 22 mm x 1/2" x 22 mm
125 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mapress FZ t-stykke 22 mm - 1/2'' - 22 mm
206,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 22 mm x 1/2" x 22 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 22 mm x 1/2" x 22 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK66 kr105 krKøb
2Proshop DK66 kr105 krKøb
3Elvvs.dk66 kr66 krKøb
4Billigelogvvs.dk66,52 kr66,52 krKøb
5MaintainIt68,75 kr68,75 krKøb
6WATTOO.DK73,5 kr73,5 krKøb
7LavprisVVS109 kr109 krKøb
8BilligVVS DK125 kr125 krKøb
9vvsfittings.dk206,25 kr206,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 22 mm x 1/2" x 22 mm

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 22 mm x 1/2" x 22 mm i 177 dage. Laveste pris i perioden er 62,54 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 69,33 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 65 kr.

Den nuværende pris på 66 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 22 mm x 1/2" x 22 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 22 mm x 1/2" x 22 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202666 kr3,46 kr (6%)
7. maj 202662,54 kr1,46 kr (2%)
6. maj 202664 kr1,46 kr (2%)
21. mar. 202662,54 kr1,46 kr (2%)
20. mar. 202664 kr1,46 kr (2%)
17. mar. 202662,54 kr1,46 kr (2%)
16. mar. 202664 kr1,46 kr (2%)
4. mar. 202662,54 kr1,46 kr (2%)
3. mar. 202664 kr1,46 kr (2%)
10. feb. 202662,54 kr2,46 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret