Gå til hovedindhold

Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 35 mm x 1/2" x 35 mm

GeberitSanitetEAN: 4024723213123
Pris fra 103 krtil 332,5 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 229,5 kr (69% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 101,14 kr 7. maj

Sammenlign priser på Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 35 mm x 1/2" x 35 mm og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 103 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress FZ t-stykke 35 mm - 1/2´´ - 35 mm
103 kr
Til butik
GEBERIT Mapress FZ t-stykke 35 mm - 1/2´´ - 35 mm billede

Produktinformation

FZ FITTINGS 15-54 MM Beskrivelse: Anvendelse: Mapress elforzinket stål er velegnet som forsyningsrør til varmeanlæg, klimanalæg og kølevandssystemer. På grund af presteknologien udføres installationen nemt og uden at der skal loddes eller svejses. Samling...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Forzinket teer
EAN: 4024723213123
Varenr.: 41767
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 21312, Slangestik, 1/2, Kulfiber, Stål
106 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress tee FZ 35x½x35 mm M/M
106 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Mapress El-Forzinket, 35 x " x 35 mm Tee med gevind - Geberit
107 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tee Fz 35-1/2-35Mm Mapress
107,59 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tee fz 35-1/2-35mm mapress
111,25 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mapress T-stykke med indvendigt gevind 35 mm x 1/2" x 35 mm
159 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 35 mm x 1/2" x 35 mm
165 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mapress FZ t-stykke 35 mm - 1/2'' - 35 mm
332,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 35 mm x 1/2" x 35 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 35 mm x 1/2" x 35 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk103 kr103 krKøb
2CS MEGASTORE DK106 kr145 krKøb
3Proshop DK106 kr145 krKøb
4WATTOO.DK107 kr107 krKøb
5Billigelogvvs.dk107,59 kr107,59 krKøb
6MaintainIt111,25 kr111,25 krKøb
7LavprisVVS159 kr159 krKøb
8BilligVVS DK165 kr165 krKøb
9vvsfittings.dk332,5 kr332,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 35 mm x 1/2" x 35 mm

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 35 mm x 1/2" x 35 mm i 174 dage. Laveste pris i perioden er 101,14 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 108 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 104 kr.

Den nuværende pris på 103 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 35 mm x 1/2" x 35 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Geberit Mapress forzinket T-stykke m/muffe t/varmeanlæg 35 mm x 1/2" x 35 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026103 kr1,86 kr (2%)
7. maj 2026101,14 kr2,86 kr (3%)
6. maj 2026104 kr2,86 kr (3%)
21. mar. 2026101,14 kr2,86 kr (3%)
20. mar. 2026104 kr2,86 kr (3%)
17. mar. 2026101,14 kr2,86 kr (3%)
16. mar. 2026104 kr2,86 kr (3%)
4. mar. 2026101,14 kr1,86 kr (2%)
3. mar. 2026103 kr1,86 kr (2%)
10. feb. 2026101,14 kr4,86 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret