Gå til hovedindhold

Geberit Mapress forzinket bøjning m/nippel t/varmeanlæg 35 mm - 45 grader

GeberitSanitetEAN: 4024723237068
Pris fra 68 krtil 242,5 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 174,5 kr (72% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geberit Mapress forzinket bøjning m/nippel t/varmeanlæg 35 mm - 45 grader og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 68 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 23706, 45°, 43 mm, 17 mm, 53 mm
68 kr
Til butik
Geberit 23706, 45°, 43 mm, 17 mm, 53 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 23706
EAN: 4024723237068
Varenr.: 3391953
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress bøjning FZ 45° 35 mm med nippel
68 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress FZ bøjning 35 mm. 45 ° muffe-nippel
74 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bøjn. Fz 45Gr. 35Mm M/N Mapress
78,4 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Mapress El-Forzinket, 35 x 35 mm bjning 45, muffe/nippel - Geberit
78,5 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Bøjn. fz 45gr. 35mm m/n mapress
81,25 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mapress 45° bøjning med nippel 35 mm
129 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket bøjning m/nippel t/varmeanlæg 35 mm - 45 grader
139 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mapress FZ bøjning 35 mm. 45° muffe-nippel
242,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket bøjning m/nippel t/varmeanlæg 35 mm - 45 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket bøjning m/nippel t/varmeanlæg 35 mm - 45 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK68 kr107 krKøb
2Proshop DK68 kr107 krKøb
3Elvvs.dk74 kr74 krKøb
4Billigelogvvs.dk78,4 kr78,4 krKøb
5WATTOO.DK78,5 kr78,5 krKøb
6MaintainIt81,25 kr81,25 krKøb
7LavprisVVS129 kr129 krKøb
8BilligVVS DK139 kr139 krKøb
9vvsfittings.dk242,5 kr242,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress forzinket bøjning m/nippel t/varmeanlæg 35 mm - 45 grader

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress forzinket bøjning m/nippel t/varmeanlæg 35 mm - 45 grader i 155 dage. Laveste pris i perioden er 68 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 72 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 70 kr.

Den nuværende pris på 68 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Geberit Mapress forzinket bøjning m/nippel t/varmeanlæg 35 mm - 45 grader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Geberit Mapress forzinket bøjning m/nippel t/varmeanlæg 35 mm - 45 grader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. apr. 202668 kr4 kr (6%)
17. apr. 202672 kr1 kr (1%)
20. jan. 202671 kr1 kr (1%)
15. jan. 202670 kr1 kr (1%)
2. jan. 202671 kr2 kr (3%)
1. jan. 202669 kr2 kr (3%)
31. dec. 202571 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret