Gå til hovedindhold

Geberit Mapress forzinket bøjning m/nippel t/varmeanlæg 15 mm - 45 grader

GeberitSanitetEAN: 4024723207023
Pris fra 23 krtil 72,5 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 49,5 kr (68% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 22 kr 25. maj

Sammenlign priser på Geberit Mapress forzinket bøjning m/nippel t/varmeanlæg 15 mm - 45 grader og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress bøjning FZ 45° 15 mm med nippel
23 kr
Til butik
Geberit Mapress bøjning FZ 45° 15 mm med nippel billede

Produktinformation

Geberit 20702 beslag til afløbs-, affalds- & udluftningsrør

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Pressroer og fittings
Artikel nr.: 20702
EAN: 4024723207023
Varenr.: 2905476
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mapress 45° bøjning med nippel 15 mm
23 kr
Til butik
Mapress 45° bøjning med nippel 15 mm billede

Produktinformation

Mapress el-forzinket fittings til varmeanlæg, køl og industri. Samlingerne fortages let ved hjælp af en presmaskine tilhørende presbakke i samme diameter som røret. Data:- Dimension:15 mm- Type: 45° bøjning med nippel- Materiale:Stål ulegeret- O-ring CIIR...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 15mm
EAN: 4024723207023
Varenr.: 034211015
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress FZ bøjning 15 mm. 45 ° muffe-nippel
23 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bøjn. Fz 45Gr. 15Mm M/N Mapress
23,12 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Bøjn. fz 45gr. 15mm m/n mapress
23,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit 20702, 45°, 36 mm, 16 mm, 45 mm
24,96 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Mapress El-Forzinket, 15 x 15 mm bjning 45, muffe/nippel - Geberit
25,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket bøjning m/nippel t/varmeanlæg 15 mm - 45 grader
26 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mapress FZ bøjning 15 mm. 45° muffe-nippel
72,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket bøjning m/nippel t/varmeanlæg 15 mm - 45 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket bøjning m/nippel t/varmeanlæg 15 mm - 45 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK23 kr62 krKøb
2LavprisVVS23 kr23 krKøb
3Elvvs.dk23 kr23 krKøb
4Billigelogvvs.dk23,12 kr23,12 krKøb
5MaintainIt23,75 kr23,75 krKøb
6CS MEGASTORE DK24,96 kr63,96 krKøb
7WATTOO.DK25,5 kr25,5 krKøb
8BilligVVS DK26 kr26 krKøb
9vvsfittings.dk72,5 kr72,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress forzinket bøjning m/nippel t/varmeanlæg 15 mm - 45 grader

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress forzinket bøjning m/nippel t/varmeanlæg 15 mm - 45 grader i 182 dage. Laveste pris i perioden er 22 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 24 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 23 kr.

Den nuværende pris på 23 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Geberit Mapress forzinket bøjning m/nippel t/varmeanlæg 15 mm - 45 grader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Geberit Mapress forzinket bøjning m/nippel t/varmeanlæg 15 mm - 45 grader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202623 kr1 kr (5%)
25. maj 202622 kr1 kr (4%)
24. maj 202623 kr1 kr (5%)
22. maj 202622 kr1 kr (4%)
21. maj 202623 kr1 kr (5%)
15. maj 202622 kr1 kr (4%)
14. maj 202623 kr1 kr (5%)
12. maj 202622 kr1 kr (4%)
9. mar. 202623 kr
8. mar. 202623,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret