Gå til hovedindhold

Geberit Cleanline indb.del - Geberit Cleanline Indbygningsdel gulvhøjde fra 90 mm: L30cm

GeberitSanitetEAN: 4025416364498
Pris fra 1.190 krtil 1.509 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 319 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geberit Cleanline indb.del - Geberit Cleanline Indbygningsdel gulvhøjde fra 90 mm: L30cm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1190 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit CleanLine montagesæt, underdel, Ø50 mm
-15%1.190 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Geberit CleanLine montagesæt, underdel, Ø50 mm billede

Produktinformation

Moderne Elegance med Geberit CleanLine Geberit CleanLine - En moderne serie af afløbsrender i enkelt, innovativt design med diskrete og klassiske linjer. Med CleanLine-serien får du en afløbsrende der både er nem at installere og rengøre på grund af sit t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Afløb
Størrelse: diameter 50 mm
EAN: 4025416364498
Varenr.: 155441612
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit cleanline indbygningsdel ø50
1.242 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Cleanline indb.del - Geberit Cleanline Indbygningsdel gulvhøjde fra 90 mm: L30cm
1.252 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Geberit CleanLine indbygningsdel med vandls, 50 mm
1.271 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Geberit Cleanline Indbygningsdel til betonhøjde ved indløb 90-200 mm
1.280 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Cleanline Indbygningsdel til betonhøjde ved indløb 90-200 mm
1.493,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit CleanLine montagesæt, underdel, Ø50 mm
1.509 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Cleanline indb.del - Geberit Cleanline Indbygningsdel gulvhøjde fra 90 mm: L30cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Cleanline indb.del - Geberit Cleanline Indbygningsdel gulvhøjde fra 90 mm: L30cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.190 kr1.190 krKøb
2Proshop DK1.242 kr1.242 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.252 kr1.252 krKøb
4WATTOO.DK1.271 kr1.271 krKøb
5Elvvs.dk1.280 kr1.280 krKøb
6vvsfittings.dk1.493,75 kr1.493,75 krKøb
7BilligVVS DK1.509 kr1.509 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Cleanline indb.del - Geberit Cleanline Indbygningsdel gulvhøjde fra 90 mm: L30cm

PriceData har fulgt prisen på Geberit Cleanline indb.del - Geberit Cleanline Indbygningsdel gulvhøjde fra 90 mm: L30cm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.190 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 1.273 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.250 kr.

Den nuværende pris på 1.190 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Geberit Cleanline indb.del - Geberit Cleanline Indbygningsdel gulvhøjde fra 90 mm: L30cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Geberit Cleanline indb.del - Geberit Cleanline Indbygningsdel gulvhøjde fra 90 mm: L30cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.190 kr52 kr (4%)
1. jun. 20261.242 kr52 kr (4%)
30. maj 20261.190 kr52 kr (4%)
14. maj 20261.242 kr8 kr (1%)
12. maj 20261.250 kr8 kr (1%)
17. apr. 20261.242 kr8 kr (1%)
15. apr. 20261.250 kr2 kr (0%)
6. apr. 20261.252 kr1 kr (0%)
2. apr. 20261.253 kr18 kr (1%)
1. apr. 20261.271 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret