Gå til hovedindhold

Geb. MapressFZ red.88.9x76.1mm - Geberit Mapress FZ red. med indstiksende: d88.9mm d1=76,1mm

GEBERITSanitetEAN: 4024723223399
Pris fra 374 krtil 1.212,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 838,5 kr (69% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 370 kr 10. mar.

Sammenlign priser på Geb. MapressFZ red.88.9x76.1mm - Geberit Mapress FZ red. med indstiksende: d88.9mm d1=76,1mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 374 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geb. MapressFZ red.88.9x76.1mm - Geberit Mapress FZ red. med indstiksende: d88.9mm d1=76,1mm
374 kr
Til butik
Geb. MapressFZ red.88.9x76.1mm - Geberit Mapress FZ red. med indstiksende: d88.9mm d1=76,1mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 22339
EAN: 4024723223399
Varenr.: 5425818
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
88 x 76 mm Reduktion FZ Mapress
374,59 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Reduk. Fz 88,9X76,1 Mm Mapress
393,62 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Reduk. fz 88,9x76,1 mm mapress
410 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mapress FZ reduktion 88,9x76,1mm
1.212,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geb. MapressFZ red.88.9x76.1mm - Geberit Mapress FZ red. med indstiksende: d88.9mm d1=76,1mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geb. MapressFZ red.88.9x76.1mm - Geberit Mapress FZ red. med indstiksende: d88.9mm d1=76,1mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK374 kr413 krKøb
2EL-GROSSISTEN374,59 kr374,59 krKøb
3Billigelogvvs.dk393,62 kr393,62 krKøb
4MaintainIt410 kr410 krKøb
5vvsfittings.dk1.212,5 kr1.212,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geb. MapressFZ red.88.9x76.1mm - Geberit Mapress FZ red. med indstiksende: d88.9mm d1=76,1mm

PriceData har fulgt prisen på Geb. MapressFZ red.88.9x76.1mm - Geberit Mapress FZ red. med indstiksende: d88.9mm d1=76,1mm i 151 dage. Laveste pris i perioden er 370 kr (registreret d. 10. marts 2026), højeste er 1.212,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 413 kr.

Den nuværende pris på 374 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Geb. MapressFZ red.88.9x76.1mm - Geberit Mapress FZ red. med indstiksende: d88.9mm d1=76,1mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Geb. MapressFZ red.88.9x76.1mm - Geberit Mapress FZ red. med indstiksende: d88.9mm d1=76,1mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026374 kr1 kr (0%)
14. maj 2026373 kr1 kr (0%)
13. maj 2026374 kr1 kr (0%)
12. maj 2026373 kr1 kr (0%)
11. maj 2026374 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026373 kr1,59 kr (0%)
10. apr. 2026374,59 kr1,59 kr (0%)
29. mar. 2026373 kr1,59 kr (0%)
21. mar. 2026374,59 kr837,91 kr (69%)
20. mar. 20261.212,5 kr837,91 kr (224%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret