Gå til hovedindhold

Gbc Metalspiral 3:1 No9 14mm A4 Sort 100 Stk.

GBCArkivering og organiseringEAN: 5019577190460
Pris fra 181 krtil 377,39 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 196,39 kr (52% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 139 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Gbc Metalspiral 3:1 No9 14mm A4 Sort 100 Stk. og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 181 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
-0%181 kr
Før 181,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gbc Metalspiral 3:1 No9 14mm A4 Sort 100 Stk. billede

Produktinformation

WireBind indbindingsrygge kan anvendes til alle WireBind-maskiner og giver de dokumenter, der kræver fast indbinding, en moderne overflade i høj kvalitet. Disse wire-rygge med 34 ringe er flotte og holdbare.

Produktspecifikationer

Mærke: GBC
Kategori: Indbinding
Artikel nr.: RG810910
EAN: 5019577190460
Varenr.: 5011123894
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
Spiralringe metal 3:1 No9 14mm A4 sort (100)
194,23 kr
Til butik
Spiralringe metal 3:1 No9 14mm A4 sort (100) billede

Produktinformation

Professionel: WireBind er et premium valg for en helt igennem professionel finish Holdbar: Hårdfør metal WireBind konstruktion indbinder dokumenter fast, sikrer siderne og er en meget holdbar løsning Nøjagtige afstande for at sikre mod papirbevægelse, når...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GBC
Kategori: Indbindingstilbehør
EAN: 5019577190460
Varenr.: GBCRG810910
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GBC Wire indbindingsryg 3:1 NO9 14mm A4 Sort
215 kr
Til butik
GBC Wire indbindingsryg 3:1 NO9 14mm A4 Sort billede

Produktinformation

Indbinding bliver ikke nemmere! GBC WireBind indbindingsryg 3:1 No.9, 14mm - A4 (100) Professionel: WireBind er et premium valg for en helt igennem professionel finish Holdbar: Hårdfør metal WireBind konstruktion indbinder dokumenter fast, sikrer siderne og er en meget holdbar løsning Nøjagtige afstande for at sikre mod papirbevægelse, når der indbindes Dobbelt-løkke wire-konstruktion minimerer bøjning og giver større indbindingsstabilitet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GBC
Kategori: Arkivering Opbevaring
Artikel nr.: RG810910
EAN: 5019577190460
Varenr.: 2794847
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Wire 3:1 sort 101-130 ark 14mm
377,39 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gbc Metalspiral 3:1 No9 14mm A4 Sort 100 Stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gbc Metalspiral 3:1 No9 14mm A4 Sort 100 Stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK181 kr267,25 krKøb
2Officely.dk194,23 kr194,23 krKøb
3Proshop DK215 kr254 krKøb
4RedOffice Konpap377,39 kr377,39 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gbc Metalspiral 3:1 No9 14mm A4 Sort 100 Stk.

PriceData har fulgt prisen på Gbc Metalspiral 3:1 No9 14mm A4 Sort 100 Stk. i 179 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 194 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 168 kr.

Den nuværende pris på 181 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Gbc Metalspiral 3:1 No9 14mm A4 Sort 100 Stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Gbc Metalspiral 3:1 No9 14mm A4 Sort 100 Stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026181 kr6 kr (3%)
21. maj 2026175 kr6 kr (3%)
20. maj 2026181 kr6 kr (3%)
3. maj 2026175 kr6 kr (3%)
2. maj 2026181 kr36 kr (25%)
1. maj 2026145 kr36 kr (20%)
30. apr. 2026181 kr35 kr (24%)
27. apr. 2026146 kr3 kr (2%)
25. apr. 2026143 kr38 kr (21%)
24. apr. 2026181 kr32 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret