Gå til hovedindhold

GBC GBC 480HS Office A3 lamineringsmaskine 4410072EU Modsvarer: N/A

GBCLamineringsmaskinerEAN: 5028252645591
Pris fra 1.795 krtil 2.437 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 642 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.699,27 kr 4. maj

Sammenlign priser på GBC GBC 480HS Office A3 lamineringsmaskine 4410072EU Modsvarer: N/A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1795 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GBC 480HS Office A3 lamineringsmaskine
1.795 kr
Til butik
GBC 480HS Office A3 lamineringsmaskine billede

Produktspecifikationer

Mærke: GBC
Kategori: Lamineringsmaskiner
Farve: 1
Artikel nr.: 4410072EU
EAN: 5028252645591
Varenr.: 24465896
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gbc Laminator 480hs Serie 4 A3
1.869 kr
Til butik
Gbc Laminator 480hs Serie 4 A3 billede

Produktinformation

A3-laminator til lommer håndterer dokumenter op til 330 mm brede 1 min opvarmning og 800 mm/min hastighed for hurtig efterbehandling Understøtter 75–175 µm lamineringslommer og materialer op til 0,6 mm tykkelse To temperaturindstillinger op til 150 °C og 4 valser for ensartet laminering Reverserende motor, håndtagsbetjening, klar-lampe og automatisk slukning efter 15 min...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GBC
Kategori: Lamineringsmaskine
Artikel nr.: 4410072EU
EAN: 5028252645591
Varenr.: 5020054042
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GBC GBC 480HS Office A3 lamineringsmaskine 4410072EU Modsvarer: N/A
1.959 kr
Til butik
GBC GBC 480HS Office A3 lamineringsmaskine 4410072EU Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

GBC 480HS A3 lamineringsmaskinen er en pålidelig og effektiv løsning til laminering af store mængder. Denne højhastigheds lamineringsmaskine er designet til professionelle miljøer og kombinerer ydeevne med brugervenlighed. Øg produktiviteten og reducer lamineringstiden med 30% ved hjælp af GBC's high-speed lamineringslommer. Med en hurtig opvarmningstid på 1 minut laminerer den et 75-micron A4-ark på bare 23 sekunder, hvilket gør den ideel til hurtige kontoropgaver. Det intuitive kontrolpanel tilbyder fire indstillinger for lommetykkelse fra 75 til 175 microner, hvilket giver fleksibilitet til forskellige dokumenttyper. Panelet har også en manuel reverse-knap og en automatisk retur funktion med aktiv registrering af fastklemning for problemfri udtagning af lommer. Derudover giver SMART status LED-systemet klare visuelle og akustiske signaler: rød under opvarmning, blå med en lyd, når den er klar til brug, og en automatisk slukning efter 15 minutters inaktivitet for at spare energi. SMART entry guide LED-lys sikrer, at lamineringslommen justeres korrekt for at undgå papirstop, så hver eneste laminering bliver perfekt. Beskyt og bevar dine vigtige dokumenter hurtigt og med en jævn, professionel finish hver gang. Sort og rød farve.

Produktspecifikationer

Mærke: GBC
Kategori: Kontormateriale,Laminering
EAN: 5028252645591
Varenr.: 4410072EU
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
GBC Series 4 480HS Varmelaminator A3 Sort Rød
2.153 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GBC 480HS Office A3 lamineringsmaskine
-29%2.437 kr
Før 3.409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GBC GBC 480HS Office A3 lamineringsmaskine 4410072EU Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GBC GBC 480HS Office A3 lamineringsmaskine 4410072EU Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.795 kr1.795 krKøb
2Dustin DK1.869 kr1.955,25 krKøb
3InkClub DK1.959 kr1.959 krKøb
4CompuMail DK2.153 kr2.153 krKøb
5Proshop DK2.437 kr2.437 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GBC GBC 480HS Office A3 lamineringsmaskine 4410072EU Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på GBC GBC 480HS Office A3 lamineringsmaskine 4410072EU Modsvarer: N/A i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.609,69 kr (registreret d. 28. december 2025), højeste er 1.895 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.787 kr.

Den nuværende pris på 1.795 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for GBC GBC 480HS Office A3 lamineringsmaskine 4410072EU Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for GBC GBC 480HS Office A3 lamineringsmaskine 4410072EU Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.795 kr95,73 kr (6%)
4. maj 20261.699,27 kr95,73 kr (5%)
3. maj 20261.795 kr95,73 kr (6%)
30. apr. 20261.699,27 kr95,73 kr (5%)
29. apr. 20261.795 kr95,73 kr (6%)
16. apr. 20261.699,27 kr95,73 kr (5%)
26. mar. 20261.795 kr74 kr (4%)
15. mar. 20261.869 kr23 kr (1%)
6. mar. 20261.846 kr83 kr (5%)
7. feb. 20261.763 kr130,75 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret