Gå til hovedindhold

GBC Foton 30 genopfyldnings 75 mikron skinnende lamineringsrulle til genopfylbar kassette

GBCLamineringsmaskinerEAN: 5028252624503
Pris fra 513 krtil 900,24 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 387,24 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 487 kr 18. maj

Sammenlign priser på GBC Foton 30 genopfyldnings 75 mikron skinnende lamineringsrulle til genopfylbar kassette og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 513 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
GBC Lamineringsfilm
513 kr
Til butik
GBC Lamineringsfilm billede

Produktinformation

GBC - Skinnende - 75 micron - lamineringsfilm

Produktspecifikationer

Mærke: GBC
Artikel nr.: 4410026
EAN: 5028252624503
Varenr.: 1002241888
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lamineringsfilm Refill 75 mikron - til GBC Foton 30
567 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gbc Refill Film 75mic - Foton 30
-0%611 kr
Før 611,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gbc Refill Film 75mic - Foton 30 billede

Produktinformation

Blank A4-film giver klare, levende laminerede dokumenter Transparent overflade bevarer nøjagtige tekst- og billeddetaljer 75 µm tykkelse beskytter print, samtidig med at de forbliver fleksible Passer til Foton 30-ruller for hurtig udskiftning, hvilket reducerer nedetid Én rulle pr. pakke gør genopfyldning nemmere for kontorteams...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GBC
Kategori: Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 4410026
EAN: 5028252624503
Varenr.: 5020048923
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Lamineringslomme 75mic refill t/Foton 30
612,5 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GBC Foton 30 genopfyldnings 75 mikron skinnende lamineringsrulle til genopfylbar kassette
751 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
GBC Foton lamineringsrulle
-14%900,24 kr
Før 1.050,28 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GBC Foton 30 genopfyldnings 75 mikron skinnende lamineringsrulle til genopfylbar kassette koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GBC Foton 30 genopfyldnings 75 mikron skinnende lamineringsrulle til genopfylbar kassette koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK513 kr513 krKøb
2CS MEGASTORE DK567 kr606 krKøb
3Dustin DK611 kr697,25 krKøb
4Nova Nordic A/S612,5 kr612,5 krKøb
5Proshop DK751 kr790 krKøb
6RedOffice Konpap900,24 kr900,24 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GBC Foton 30 genopfyldnings 75 mikron skinnende lamineringsrulle til genopfylbar kassette

PriceData har fulgt prisen på GBC Foton 30 genopfyldnings 75 mikron skinnende lamineringsrulle til genopfylbar kassette i 182 dage. Laveste pris i perioden er 487 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 611 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 523 kr.

Den nuværende pris på 513 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 77 prisændringer for GBC Foton 30 genopfyldnings 75 mikron skinnende lamineringsrulle til genopfylbar kassette. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 77 prisændringer for GBC Foton 30 genopfyldnings 75 mikron skinnende lamineringsrulle til genopfylbar kassette de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026513 kr25 kr (5%)
28. maj 2026488 kr1 kr (0%)
18. maj 2026487 kr26 kr (5%)
17. maj 2026513 kr5 kr (1%)
16. maj 2026508 kr3 kr (1%)
15. maj 2026511 kr22 kr (4%)
14. maj 2026489 kr1 kr (0%)
13. maj 2026490 kr23 kr (4%)
12. maj 2026513 kr22 kr (4%)
10. maj 2026491 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret