Gå til hovedindhold

Garnier - Skin Active Vitamin C Brightening & Glow Boosting Serum-cream - 50ml

GarnierHudpleje20% vitamin C serumDaglig ansigtsplejeEAN: 3600542449649

2-in-1 vitamin C serum cream med SPF25 til strålende glød og lysning af huden. Fedtfri formel egnet til alle hudtyper inklusiv sensitiv hud. Læs mere

Pris fra 69 krtil 151 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 82 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 66,83 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Garnier - Skin Active Vitamin C Brightening & Glow Boosting Serum-cream - 50ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Garnier skinactive vitamin C 2 in 1 brightening serum cream SPF25 50ml
69 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garnier Skin Active Vitamin C Brightening & Glow Boosting Serum-Cream - 50ml
96 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Garnier Skin Active Brightening Serum Cream 2 In 1 Vitamin C 50 ml
97 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Garnier Vitamin C* 2In1 Glow Boosting Serum Cream SPF25 For Dul
105 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Garnier Skin Active Vitamin C Brightening & Glow Boosting Serum-Cream - 50 ml
117 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Garnier - Skin Active Vitamin C Brightening & Glow Boosting Serum-cream - 50ml
119,95 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Garnier Vitamin C* 2-In-1 Glow Boosting Serum Daycream SPF25 50ml
151 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garnier - Skin Active Vitamin C Brightening & Glow Boosting Serum-cream - 50ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garnier - Skin Active Vitamin C Brightening & Glow Boosting Serum-cream - 50ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix69 kr69 krKøb
2Proshop DK96 kr135 krKøb
3NordicFeel DK97 kr97 krKøb
4Lyko DK105 kr105 krKøb
5Teknikproffset DK117 kr166 krKøb
6Gucca.dk119,95 kr119,95 krKøb
7Cocopanda DK151 kr151 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Garnier SkinActive Vitamin C 2-in-1 Brightening Serum Cream 50ml

Garnier

2-in-1 vitamin C serum cream med SPF25 til strålende glød og lysning af huden. Fedtfri formel egnet til alle hudtyper inklusiv sensitiv hud.

• Daglig ansigtspleje
• 20% vitamin C serum

Beskrivelse

Garnier SkinActive Vitamin C 2-in-1 Brightening Serum Cream er et revolutionerende hudplejeprodukt med 20% koncentreret serum beriget med vitamin C og Super-Citrus. Denne vægtløse formel kombinerer serumets effektivitet med cremens fugtgivende egenskaber for at lysne træt hud, udjævne hudtonen og reducere mørke pletter på blot tre dage. Med SPF25 beskyttelse mod UVA/UVB-stråler sikrer produktet både behandling og forebyggelse. Den fedtfri tekstur absorberes hurtigt og efterlader huden strålende og sund. Dermatologisk testet og egnet til alle hudtyper, selv sensitiv hud. Perfekt til daglig brug for dem der ønsker synlig glød og jævn hudtone.

Specifikationer

Test:Dermatologisk testet
Hudtype:Alle hudtyper inkl. sensitiv
Tekstur:Vægtløs, fedtfri formel
Volumen:50ml
Anvendelse:Morgen og aften
Solbeskyttelse:SPF25
Serumkoncentration:20% koncentreret serum
Aktive ingredienser:Vitamin C + Super-Citrus

Ofte stillede spørgsmål5 spørgsmål

Hvor hurtigt kan jeg forvente at se resultater med Garnier Vitamin C serum cream?

Du kan allerede se synlig glød og lysning af huden efter blot 3 dage med daglig anvendelse. Den intensive 20% serumformel virker hurtigt på træt hud.

Er produktet egnet til sensitiv hud?

Ja, Garnier Vitamin C 2-in-1 serum cream er dermatologisk testet og specifikt formuleret til at være egnet for alle hudtyper, inklusiv sensitiv hud.

Indeholder produktet solbeskyttelse?

Ja, serum creamen har SPF25 som beskytter mod både UVA og UVB-stråler, så du får både hudpleje og solbeskyttelse i ét produkt.

Fedter produktet på huden?

Nej, formlen er vægtløs og fedtfri. Den absorberes hurtigt i huden uden at efterlade en fedtet finish, så den er ideel under makeup.

Kan jeg bruge det sammen med andre vitamin C produkter?

Da produktet allerede indeholder en høj koncentration på 20% vitamin C serum, anbefales det at starte forsigtigt og ikke kombinere med andre stærke vitamin C produkter for at undgå irritation.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Garnier - Skin Active Vitamin C Brightening & Glow Boosting Serum-cream - 50ml

PriceData har fulgt prisen på Garnier - Skin Active Vitamin C Brightening & Glow Boosting Serum-cream - 50ml i 115 dage. Laveste pris i perioden er 66,83 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 97 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 76 kr.

Den nuværende pris på 69 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Garnier - Skin Active Vitamin C Brightening & Glow Boosting Serum-cream - 50ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Garnier - Skin Active Vitamin C Brightening & Glow Boosting Serum-cream - 50ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202669 kr28 kr (29%)
17. maj 202697 kr28 kr (41%)
3. maj 202669 kr17,77 kr (20%)
2. maj 202686,77 kr6,23 kr (7%)
1. maj 202693 kr24 kr (35%)
17. apr. 202669 kr2,17 kr (3%)
16. apr. 202666,83 kr10,69 kr (14%)
15. apr. 202677,52 kr8,52 kr (12%)
9. mar. 202669 kr19 kr (22%)
8. mar. 202688 kr21 kr (31%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret