Gå til hovedindhold

Garnier PureActive Salicylic In1 Anti-Pimple Clay Cleanser For Impure Skin 150 ml

GarnierAnsigtsrensEAN: 3600540710574
Pris fra 49 krtil 65 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 16 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 47 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Garnier PureActive Salicylic In1 Anti-Pimple Clay Cleanser For Impure Skin 150 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Garnier skinactive pure active 3 in 1 clay 150ml
49 kr
Til butik
Garnier skinactive pure active 3 in 1 clay 150ml billede

Produktinformation

Garnier skinactive pure active 3 in 1 clay 150ml Garnier Skin Naturals PureActive 3 in 1 er en ansigtsvask, skrub og maske i et produkt. Dette 3 i et 1 produkt er velegnet til en kombineret/ meget fedtet/uren hud. Dens formel renser hu

Produktspecifikationer

Kategori: Ansigt
EAN: 3600540710574
Varenr.: 3600540710574
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Garnier PureActive Salicylic 3-In-1 Anti-Pimple Clay 150 ml
-25%59,96 kr
Før 79,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Garnier PureActive Salicylic 3-In-1 Anti-Pimple Clay 150 ml billede

Produktinformation

Garnier PureActive Salicylic 3-In-1 Anti-Pimple Clay er en **ansigtsvask, skrub og maske i ét produkt**. Dette 3 i et 1 produkt er velegnet til en fedtet og uren hud. Dens formel renser huden intensivt og fjerner snavs og urenheder. Dette produkt indehold...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Garnier
Kategori: Hair Color
EAN: 3600540710574
Varenr.: 62270
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Garnier SkinActive Pure Active 3-in-1 Clay 150 ml
62 kr
Til butik
Garnier SkinActive Pure Active 3-in-1 Clay 150 ml billede

Produktinformation

3-i-1 lerbehandling for kombineret hud med urenheder Garnier SkinActive Pure Active 3-in-1 Clay er en praktisk og effektiv løsning for dig med kombineret hud og urenheder. Denne alsidige lerformel fungerer som rensegel, scrub og maske i ét produkt, beriget med niacinamid og ler der hjælper med at reducere urenheder på bare en uge. Produktet er dermatologisk testet og giver dig tre behandlingsmuligheder i én tube. Derfor er denne 3-i-1 lerbehandling perfekt til dig Tre behandlinger i ét produkt - rensegel, scrub og maske Indeholder niacinamid og ler der målrettet behandler urenheder Klinisk dokumenteret for at reducere urenheder på en uge Specielt udviklet til kombineret hud med urenheder Et smart valg til dine daglige behov. Tilføj Garnier SkinActive Pure Active 3-in-1 Clay til dine uundværlige produkter.

Produktspecifikationer

Mærke: Garnier
Kategori: Peeling & Ansigtsscrub
Størrelse: 150 ml
Artikel nr.: 53063
EAN: 3600540710574
Varenr.: 53063
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Garnier PureActive Salicylic 3-In-1 Anti-Pimple Clay Wash Scrub M
65 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Garnier PureActive Salicylic In1 Anti-Pimple Clay Cleanser For Impure Skin 150 ml
65 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garnier PureActive Salicylic In1 Anti-Pimple Clay Cleanser For Impure Skin 150 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garnier PureActive Salicylic In1 Anti-Pimple Clay Cleanser For Impure Skin 150 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix49 kr49 krKøb
2NiceHair.dk59,96 kr59,96 krKøb
3NordicFeel DK62 kr62 krKøb
4Cocopanda DK65 kr65 krKøb
5Lyko DK65 kr65 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Garnier PureActive Salicylic In1 Anti-Pimple Clay Cleanser For Impure Skin 150 ml

PriceData har fulgt prisen på Garnier PureActive Salicylic In1 Anti-Pimple Clay Cleanser For Impure Skin 150 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 45 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 63,49 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 51 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Garnier PureActive Salicylic In1 Anti-Pimple Clay Cleanser For Impure Skin 150 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Garnier PureActive Salicylic In1 Anti-Pimple Clay Cleanser For Impure Skin 150 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202649 kr13 kr (21%)
17. maj 202662 kr13 kr (27%)
3. maj 202649 kr14,49 kr (23%)
1. maj 202663,49 kr14,49 kr (30%)
16. apr. 202649 kr9,83 kr (17%)
15. apr. 202658,83 kr9,83 kr (20%)
9. apr. 202649 kr
8. apr. 202648,6 kr
15. mar. 202649 kr2 kr (4%)
4. mar. 202647 kr2 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret